Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay addig húzza az...

Márki-Zay addig húzza az időt, hogy végül nem is lép vissza?

Figyelt kérdés

A közvélemény-kutatások őt igazolják és habár tényleg van egy megállapodás közte és Karácsony Gergely közt, utóbbi meg kijelentette, hogy versenyben marad, most már lehet neki áll inkább a zászló.

Mi lesz itt most a megoldás, mert elég patthelyzetnek tűnik és nem tudom mi fog végül számítani? Ez a közös kormányzás bizonygatása szerintem már kicsit erőltetett és kontraproduktív. Addig húzza az időt, amíg még pár ilyen kutatás eredménye miatt elfogy a levegő Karácsony körül?

Én eddig biztos voltam, hogy Márki-Zay csak visszalép Karácsony javára, de most már én is úgy érzem, hogy ő az esélyesebb, logikátlan lenne visszalépnie.



2021. okt. 6. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
MZP azzal szerezte meg az újabb szavazóit, hogy nagy gálánsan bejelentette, ő majd visszalép, mert a haza az első. Ezzel úgy megtolta magát, hogy nem is fog visszalépni, Karibak viszont keresztbe tesz.
2021. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én múlt hét vége felé még biztos voltam benne, hogy csak etetés/időhúzás megy és Karácsony fog visszalépni, aztán kicsit elbizonytalanodtam, aztán most már úgy vagyok vele, MZP akár egymaga is behúzza.
2021. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Hát nem tudom, eddig azt ígérte, hogy ha az első körben Karácsony Gergely több szavazatot kap, mint ő, akkor visszalép Karácsony javára. Ez logikus is, és szokványos is.

Nos, ezt már nem tartotta be!!

Aztán kitalálták ők ketten,hogy a második körben egymás mellett szerepeljen a nevük a szavazólapon (???)!!!

Ez antidemokratikus, a többiekkel nem egyeztett aljas dolog.

Az imént Karácsony bejelentette, hogy nem lép vissza, hanem ElŐRE lép😲

Szerintem Márki meg van annyira egoista nagyképű ember, hogy ő sem fog .... Dobrev meg köszöni, nyerni fog .

2021. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog nyerni Dobrev. No jó ha igen, akkor viszont marad Orbán.
2021. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Hát nem tudom, eddig azt ígérte, hogy ha az első körben Karácsony Gergely több szavazatot kap, mint ő, akkor visszalép Karácsony javára."

Ne fantáziálj, soha nem mondott ilyet.

2021. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
5# de bizony az első forduló előtt ezt mondta!!
2021. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Soha nem mondott ilyet, hogy ha Karigeri előrébb végez, akkor visszalép a javára. Ugyanazt mondta, amin most ezerrel rajta van: hogy ha harmadik lesz Karigeri mögött, akkor megpróbálja meggyőzni őt a visszalépésről

[link]

"Márki-Zay Péter úgy véli, konszenzusosabb jelölt Karácsonynál, tehát ha harmadik helyen kerülne be a főpolgármester mellett, azt javasolná neki, hogy Karácsony lépjen vissza a javára."

(2021. szeptember 18.)

2021. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyetlen közvéleménykutató helyezi őt előbbre, van frissebb, ami Karácsonyt helyezi elsőnek.


Egyébként igen, MZP az időhúzásra játszik, nem fair.

2021. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as MZP nem húz semmit, max a farkát. Ő is indulni fog. Ez 100 %.
2021. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!