Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki követi még ezt a...

Valaki követi még ezt a koronavírus propagandát, vagy már ennek nincs akkora hírértéke?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg ott erőltetik nagyon a propagandát, hogy nagyon veszélyes ez a vírus, ahol volt esze az embereknek és nem adatták be maguknak.

Most a románoknál van ez.

A világ több részén kiderült utólag, hogy trükköztek a kormányok a számokkal,hogy több embert ijesszenek meg, és gyorsan szaladjon aki fél beoltatni magát.


2021. okt. 5. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%
Az első 3-4 hétben követtem, aztán mikor láttam mennyi a kamu és a ferdítés egyre ritkábban olvastam covid cikket. Ma már bele sem olvasok...
2021. okt. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%

A kovidtálibok megbuktak.

A kovidhecckampánynak lassan vége.

Az oltottakon meg rajtukragad a birka jelző és kitörölhetik a védettségi igazolványukkal,nem primadonnáskodhatnak vele...

2021. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

"Ti a kormánymédiát nézitek, és féltek egész nap akkor?"


Most komolyan. Nagyon nem vagyok híve ennek a kormánynak. De mégis mi köze van a koronavírusnak Orbánékhoz? Európa több országában komoly korlátozások vannak érvényben most is. Sokkal komolyabbak, mint nálunk. Lehet (sőt kell is) kritizálni a kormány járványkezelését, de a Covid nem a Fidesz kamuja. Egy létező pandémia, amibe már majdnem ötmillió ember belehalt a világon. És nem csak idősek, krónikus betegek. Nem kell félni, csak józanul gondolkodni, és a netes konteók helyett az orvosoknak, tudósoknak hinni.

2021. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem halt bele 5 millió ember. Sőt, egy ember sincs, aki bizonyítottan a covid miatt halt volna meg. A statisztikába belevesznek mindenkit, aki covidos volt, amikor meghalt, még akkor is, ha végstádiumú rákos volt, vagy akár balesetet szenvedett. Sőt, egyes helyeken (pl. Magyarországon) az is covid-halottnak számít, akinek valamikor volt pozitív covid-tesztje és azóta meghalt, még akkor is, ha a halála idejére már rég kigyógyult belőle.
2021. okt. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

"De mégis mi köze van a koronavírusnak Orbánékhoz? Európa több országában komoly korlátozások vannak érvényben most is"


Az hogy más országok is idióták az nem menti fel a felcsúti mutánst...


A világháborúkat is közösen hozták össze az országok...Globálisan is el lehet cseszni valamit ,mint például a klímaváltozás vagy a kovidbohóckodás...

2021. okt. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!