Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Márki-Zay mai...

Mi a véleményed Márki-Zay mai beszédjéről?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 22:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
13%
De igaz. Rengeteg Karácsony-szavazót ismerek a környezetemből, egy sem szavazna Márki-Zay-ra. Ez nem "csőlátás", szeretnénk változást az országban, és azt nem Márki-Zay képviseli. Egyetlen dolgozók jogait kiszélesítő javaslatot nem láttam/hallottam tőle. Nem képviseli azt, amit szeretnénk.
2021. okt. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
Én is rengeteg Karácsony-szavazót ismerek, sőt én is az vagyok, de szavaznék MZP-re, sokkal inkább, mint Dobrevre. Azért, mert a te környezetedben nem ezt tapasztalod, még ne vonj le téves következtetéseket.
2021. okt. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
15%
12 Ez rád is igaz. Te szavaznál MZP-re, én, mi nem. Nagyon nyomultok, nagyon izzadság-szagúan, de ez nagyon kontraproduktív.
2021. okt. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%

Csakhogy én nem állítottam olyat, hogy egy Karácsony-szavazó soha nem szavazna Dobrevre, míg fordítva te igen. Nyilván mindkettőre szavaznának, meg olyan is lenne aki egyikre sem.

A hozzászólásaid alapján nem mi nyomulunk, hanem te vagy ellenséges és kompromisszumképtelen.

2021. okt. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
22%

Nem, nem ezt állítottam. ^^ Ugorj neki még egyszer.


Ahogy kompromisszum-képtelen sem vagyok. De jobboldalira nem szavazok. A progresszív térfélen belül abszolút tágan értelmezek mindent és azokat sem taszítom ki a közösségből, akik mások szemében már neolibnek számítanak. De egy konzervatívra soha.

2021. okt. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
83%

"Ahogy kompromisszum-képtelen sem vagyok. De jobboldalira nem szavazok".


Értem.

2021. okt. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Köszönöm nagylelkű megértésedet. XD
2021. okt. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

Ne köszönd, csak nyilvánvalóvá vált, hogy kompromisszumképtelen vagy :) Mindenkinek van olyan jelöltje, akire nem szívesen szavazna, de ha mindenki így viszonyulna hozzá, akkor az életben nem lenne kormányváltás.

Másrészt hülyeség is, mert ha tegyük fel MZP nyerne az előválasztáson és te mégsem szavaznál rá jövőre, azzal is egy jobboldali jelöltet, Orbán Viktort támogatnád. Az embernek néha mérlegelnie kell.

Harmadrészt MZP mögött is egy baloldali kormánytöbbség lenne, így teljesen indokolatlan ez a jobboldali félelmed szerintem.

2021. okt. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem lehetek kompromisszum-képtelen, mert a kompromisszum nem egy egyoldalú önfeladás. Ahhoz kapnom is kell valamit. A programjában pedig semmi olyasmit nem látok, ami tőke konkrétan tetszene. Az euró bevezetése oké, de ezt mások is támogatják. Amit konkrétan ő képvisel, az nekem nem nyújt semmit.
2021. okt. 4. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
69%
De épp ez az, hogy kapnál valamit, nem is keveset. Kapnál egy új kormányt, remélhetőleg nagyságrendekkel kevesebb korrupcióval. Illetve amelynek tagjai többségében baloldaliak lennének. MZP sem vihetné végig maradéktalanul a kormányprogramját, egyeztetnie kellene. Nincs is még közös kormányprogram, senki nem mondta, hogy az ő saját programját vinné végig, az a többség nélkül nem is menne. Az új programba pedig majd úgyis bekerülne egy halom baloldali programpont is.
2021. okt. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!