Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Márki-Zay mai...

Mi a véleményed Márki-Zay mai beszédjéről?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 22:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon progresszív volt, tetszett!
2021. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Rettegek, hogy ő lép vissza. Vele eljöhetne egy érdemi rendszerváltás.
2021. okt. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

Tetszett az egész, kicsit hosszú volt, de különösen szimpatikus, hogy olyan sokan vették a fáradtságot és felszólaltak, ezáltal is megköszönve az embereknek a támogatást.

Nagyon nagyon remélem, hogy lesz lehetőség rá szavazni a második fordulóban. Ritkán kap az ország egy ilyen embert, élni kellene vele.

2021. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
60%

"Rettegek, hogy ő lép vissza."


Pedig az a logikus lépés, ha ő lép vissza, már ha nem vagy Dobrev fan:


Ha MZP visszalép:


1. Karácsony (MZP szavazatait megkapja, de a Jobbikot max részben)

2. Dobrev


Ha Karácsony lép vissza:


1. Dobrev (felszívja a Karácsony szavazókat)

2. MZP (felszívja a Jobbikot, de ez nem elég, mert a Karácsony szavazók többen vannak)


Garantált a Fidesz győzelem, igaz nem 2/3-dal, de ők fognak győzni.

2021. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Szerintem is kicsit sokáig húzta az egészet, de teljesen eksztázisba kerültem a beszéd hallatán
2021. okt. 3. 22:20
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

"Ha Karácsony lép vissza:



1. Dobrev (felszívja a Karácsony szavazókat)


2. MZP (felszívja a Jobbikot, de ez nem elég, mert a Karácsony szavazók többen vannak)"


Ezt hallottam már, de szerintem nem igaz. Nem számol ez a számítás azzal, hogy a kiábrándult Fideszesek, illetve a bizonytalanokkal, akiket vagy MZP szólít meg, vagy senki.

2021. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%

"Nem számol ez a számítás azzal, hogy a kiábrándult Fideszesek, illetve a bizonytalanokkal, akiket vagy MZP szólít meg, vagy senki."


A kiábrándult fideszesek a jobbikos kategória, vagy eleve MZP-re szavaztak. A bizonytalanok meg bizonytalanok, lehet Dobrevre szavaznak...

2021. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

Dobrevre nem szavaznak bizonytalanok. A DK szavazói szavaznak maximum rá. Előválasztást lehet velük nyerni, a Fideszt nem lehet vele leváltani. Én minden ellenszenvem ellenére szavazok rá, ha őt tudja az ellenzék kiállítani, azzal a biztos tudattal, hogy ismét 2/3-ot kap a Fidesz, de ennyi.


Karácsony lehet meg tudja nyerni az előválasztást. Talán a választást is. És bekerül egy olyan kormányzási helyzetbe, ahol a rendőrség, az ügységszség és minden fontos pozíció embere a Fideszhez lojális. Láttuk mit tud kezdeni ellenszélben Budapesttel. Semmit.

MZP ellenben fejlesztette Hódmezővásárhelyet. Ő nem csak nyerni tudna, de utána is tudna kormányozni.


No de mindegy is. Hamarosan eldől.

2021. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
17%

A kiábrándult fideszesek nagyon kevesen vannak. Most is masszívan 45-50% között mozog a fidesz támogatotsága. A "kiábrándult fideszes" egy százalékokban kb. nem is mérhető.


A 4-essel egyetértek. Karácsonyra szavaztam, ha Karácsony lépne vissza, Dobrevre szavazok. Jobboldalira semmi szín alatt nem szavazok, Karácsony szavazóinak a többsége így van ezzel.

2021. okt. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

"Karácsony szavazóinak a többsége így van ezzel"

Ez nem igaz. Nem mindenki olyan csőlátású, hogy csak jobb- vagy baloldalt lásson maga előtt. A jövő nem ebben van, hanem egységben, előre.

2021. okt. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!