Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc rossz helyre...

Gyurcsány Ferenc rossz helyre született? Jobbat érdemelne a magyar népnél!

Figyelt kérdés
A magyar társadalom egyszerűen nem érdemli meg Gyurcsányt (és a feleségét). Nem tudják megbecsülni ezt az embert. Ő tenni szeretne ezért az országért. Egy fejlett, polgári társadalmat szeretne kialakítani, de a szélsőséges gyűlölködő magyar néppel nem tud.

2021. okt. 2. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Egyetértek Izrael sokkal jobban megérdemelné Gyurcsányt.
2021. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Észak-Koreában imádnák a népek.
2021. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Én megfordítanám a kérdést. A magyar nép jobbat érdemelne mint orbán és gyurcsány, de hát erre van igény.
2021. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

ma 14:59

Én se szeretem Ferit de ez már antiszemitizmus. :D

2021. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugye 3 kétharmados fidesz győzelem után sokunkban felmerül, hogy rossz helyre születtünk. De lehet, hogy nincsenek is jobb helyek, mert egy nagyon tehetséges és elegendően gátlástalan politikus bármilyen “helyet” el tud bolondítani. Csak persze nem mindegy, hogy mivel. Ideológiai értelemben és a propaganda szinvonalának értelmében. Valószínű, hogy sokan vagyunk, akik számára ez utóbbi tekintetében Orbán Viktor tevékenysége mélyen méltóságon alul van, de az utóbbi években már a Gyurcsányé se nagyon különbözik. Az is lehet, hogy a politikai propaganda nem is lehet máshol sem sokkal magasabb szinvonalú. A Göbbels nem volt buta ember. Ami az ideológiát illeti, hát nem tudom, talán minél keletebbre megyünk annál fogékonyabb az istenadta nép a nacionalizmusra, xenofóbiára, a vezérkultuszra legalábbis az európai “koordináta-rendszerben”. Nyugaton a másféle történelmi tapasztalatok, a gyarmatok, a korábbi polgárosodás, stb. miatt talán más politikai propagandával lehetne meghülyíteni a nepet, olyannal, ami nekünk jobban tetszik.
2021. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!