Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka, hogy Gyurcsány...

Mi az oka, hogy Gyurcsány elk*rta?

Figyelt kérdés
Akkor még nagyon fiatal voltam. Nem tudom kozekvensen megállapítani így a multból, hogy mi történt akkor, mert különböző oldalak egymás ellenkezőjeként értelmezik és kihagynak dolgokat. Most Gyurányék ismét a kormány vezető szerepére törekszenek, így releváns megismerni hogy valójában miért k*rta el az országot Gyurcsány?
2021. okt. 2. 14:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Az év 12 hónapból áll. Kit érdekel, hogy hová lett a "13. havi nyugdíj"? Eleve egy vicc volt akkor is, mikor kitalálták.


Ami érdekes az az, hogy jelenleg mennyi pénz marad az embereknél, milyen támogatásokat tudnak igénybe venni és ez kiket támogat, nem az az egy darab dolog, hogy "jáj a 13. havi nyugdíj".

2021. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

#20


És ki vezette be?

Bárhogy vergődsz, az az igazság, hogy kizárólag a szocik fizettek 13. havit.

A fidesz 16 évi kormányzása alatt egyetlen évig sem.

2021. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

#21


Miért, milyen támogatásokat tudnak a nyugdíjasok igénybe venni. Érdekelne, mert én sem leszek fiatalabb és lassan érdekelt leszek ezekben a nyugdíjasok által igénybe vehető támogatásokban.

2021. okt. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Lehet újat mondok, nem a nyugdíjasok körül forog a világ. Egy évben 12 havi bér után fizetsz járulékot, nyugdíj miért is kellene, hogy egy évben 13 is járjon?
2021. okt. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

#24


Ki mondta, hogy a nyugdíjasok körül forog? A #21. hozzászólásban az hangzott el, hogy kit érdekel a 13. havi, amikor van egy csomó támogatás ami igénybe vehető.

Ha ezt így ide lehetett biggyeszteni, akkor biztosan tényleg vannak ilyenek és én arra kérdeztem rá, hogy mik azok.


Ha le lehetett pontozni, meg ilyenekkel dobálózni, akkor nem lehet olyan nehéz megosztani az információt

2021. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Igen, kit érdekel a nyugdíjasok tizenharmadik havi pénze, mikor van egy csomó támogatás, kedvezmény, amit a társadalom sokkal szélesebb rétege vehet igénybe?
2021. okt. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

#26


A nyugdíjasokat érdekli.

2021. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A teljes népességből csak két millióan vannak és ütemesen fogynak.
2021. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#28


Az népesség majdnem 20, a szavazókorúak 25%-a.

Tényleg szóra sem érdemes.

2021. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!