Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzák az előválasztás...

Kire szavazzák az előválasztás második fordulójában?

Figyelt kérdés
DK-s vagyok de nem tudom, hogyha Márky-Zay Péter bejut a második fordulóba, akkor érdemesebb rá szavazni, de közben meg a legszívesebben Dobrev Kárára szavaznék.

2021. szept. 29. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ott nagyobb a tet annal, hogy mindenkeppen partszimpatia alapjan szavazzon az ember. Szoval nem elszek nepszeru, de az altalad ismert okok miatt is mzp-re kellene.
2021. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én az előválasztás előtt eldöntöttem, hogy Karácsonyra szavazok, mert neki van a legnagyobb esélye. Aztán feltettem magamnak a kérdést, hogy szívem szerint kire szavaznék. És én Dobrevre. Úgyhogy úgy voltam vele, hogy basszus nem érdekel, hogy mi lesz a vége, nem taktikázok. Arra szavazok, akire szavazni akarok és úgy látszik nem voltam egyedül:) Én végig a szívemre hallgatok és lesz, ami lesz.
2021. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%

12# szerintem nagyon helyesen cselekedtél!

Köszönöm, egy Fidesz szavazó 🧡

2021. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
#13 Örülök, hogy jövőre együtt örülhetünk 💙🙂
2021. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
78%
14# úgy legyen 👍👍
2021. szept. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
86%

Olyan jó látni, hogy Fideszes és DK-s nem öli egymást, hanem együtt örül. 🧡💙

Pacsi, srácok! 👍

2021. szept. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%

16# egyetértek. Én sohasem haragszom azért senkire, mert másképp vélekedik a politikáról. Mindegy, milyen szimpatizáns.

15# ös

2021. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!