Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a magyarázat arra, hogy...

Mi a magyarázat arra, hogy Dobrev tarol?

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 19:25
A kérdező szavazást indított:
Elképesztően sok hülye van az ellenzéki szavazók között.
A sok fideszes széttrollkodta az előválasztást.
Nem tarol, korai még ítélkezni, még csak 10 kerület eredménye van meg a 106-ból. Fordulni fog a kocka.
Dobrev a legrátermettebb jelölt és kész. Az emberek jól döntenek.
33 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
A társadalom 65 év feletti korosztálya miatt.
2021. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Fideszesek nem mentek el szavazni, ha szavaztak volna, akkor Karácsonyt tolták volna, mivel mégis ő az elsőszámú célpont.
2021. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
50%
RTL, Facebook.
2021. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%
24 vagyok, de o a legkepzettebb, leggyakorlottabb jelolt. mi a fsz problematok van? az hogy gyurcsany a ferje? egyebkent is elobb szavaznek egy kutyaszarra mint orbanra, ugyhogy tokmindegy ki nyeri az elovalasztast, arra fogok szavazni.
2021. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
65%
Elszámoltatást akar, ez a legfontosabb.
2021. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha trollkodott volna a Fidesz, akkor mindenhol 10 ezer szavazata lett volna és összeségében 80%.-ot ért volna el
2021. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Klárika mindenkit el fog számoltatni, most már biztos.
2021. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
Mert ő nem ostoba, mint Karácsony, remekül beszél nyelveket. És nő.
2021. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%
Dobrev az egyetlen életképes opció. A többiek szénné égették magukat a vitákon. Ezek a senkiháziak megszokták, hogy nem hívják őket sehova, az ellenzéki médiának meg elküldik a sablonszövegeket aztán csá. Aztán ott volt egy élő vita, aztán csúnyán beégtek. Dobrev nem volt kiemelkedő de nagy beégései sem voltak. Én az előválasztás előtt inkább Karácsony párti voltam de amit leművelt az megváltoztatta a véleményem.
2021. szept. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%
Az előválasztásra elsősorban a keménymag ment el, ami a DK-nak a legnagyobb és a legmozgósíthatóbb. Én MZP-re szavaztam és körülöttem az egyetemen sok csoporttársam szimpatizál vele, de mikor rákérdeztem, hogy szavazni is mennek-e, többnyire nemleges választ adtak...
2021. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!