Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szíjjártó Pétert, a valaha...

Szíjjártó Pétert, a valaha volt legrosszabbnak tartott külügyminisztert is el fogja számoltatni Jakab Péter?

Figyelt kérdés

Mit tett le az asztalra a kis futsalozós?

Annyit, hogy Üzbegisztán lett a legnagyobb szövetségünk, és az államadósságunk kínai uzsora hitelekkel 18e milliárdról 40e milliárdra nőtt.

De jachtozni, villában lakni és urizálni azt tud bezzeg.

Jakab őt is el fogja számoltatni, ki lesz paterolva az összelopott villájából, el lesz számoltatva a jachtozása? Hiszen nem is adózott utána.



2021. szept. 22. 20:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

#10 "Elszámoltatás nem lesz, pedig igény lenne rá."

Így van. Én is 11 éve igényelném, hogy számoltassák már el azokat akik hazudnak reggel, éjjel meg este a médiában - aztán sajnos nem lett belőle semmi. Pedig a sok ballibes hazugsággal meg lehetne tölteni a bíróságokat és a kártérítésekből futotta volna az oktatásegészségügyre rendesen.

2021. szept. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
73%
#11: Pontosan. Én legfőképp, azért szavaztam 2010-ben a Fideszre, mert, mert azt akartam, hogy a Gyurcsány banda felelősségre legyen volna a 2004-2009 közt elkövetett törvénytelenségei miatt. Csakhogy ez elmaradt, és miért? Mert nem is akarták elszámoltatni. Mára világossá vált, hogy Orbán egy szelet fúj Gyurcsánnyal, szóval az egész Orbán banda mehetne a sittre Gyurcsányék után.
2021. szept. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12 Ez nem igaz. Rengeteg ügyben megtették a feljelentést, le is folytak a vizsgálatok és jó páran börtönbe is kerültek, másokat meg enyhébben, de elítélte. Vissza is szereztek valamennyit az elsíbolt állami vagyonból.

Az, hogy onnantól hogy feltárták az ügyet, megtették a feljelentést, nem lett több pl. gyurcsánynál, az nem a kormánypártokon múlt hanem a bíróságon. A sukorói telekügyletben is lett elítélt, csak azok gyurcsány beosztottjai voltak, mert ők írták alá a dokumentumokat.

Inkább nézz utána a valóságnak!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. szept. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13

Mekkora kamu

2021. szept. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#14 Micsoda? Az hogy sorra mentek a börtönbe?
2021. szept. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15 Hazudsz
2021. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 6 darab linket tettem be neked. Az index, hvg és 24.hu sem jó neked? Már azok is hazudnak?
2021. szept. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!