Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van más is rajtam kívül aki...

Van más is rajtam kívül aki azután kezdett érdeklődni Vona Gábor gondolatai iránt, miután szakított a politikával és a szélsőséges világnézettel?

Figyelt kérdés

2021. szept. 15. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem voltak szélsőséges nézetei.Na jó, max az iszlám iránti rajongása.
2021. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bár előtte elég fiatal voltam.
2021. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

#1


Jah, csak megigerte, hogyha kormanyra kerulnek kemiailag kasztraljak a ciganyokat. De ez valoban nem lehet szelsoseges. 😀

2021. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Szeptember 11-én megünnepelte az arab-magyar barátság napját a Magyarországon élő palesztinok társaságában? Még mindig vallja, hogy az iszlám, a világ utolsó menedéke, a liberalizmus tomboló sötétjében a fény?


Melyik volt az igazi Vona, a 10 évvel ezelőtti, vagy a mostani? Én csak azt látom, hogy ebből a szakértősködő, megmondó emberkedésből egészen jól megél.

2021. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
"Szakított a politikával." Végül is, meg lehet így is fogalmazni, azt hogy semmire nem vitte politikai pályafutása alatt, és inkább magától odébbállt.
2021. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a világnézete iránt, hanem a teste iránt kezdtem érdeklődni.
2021. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!