Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » BRÉKING! A Fidesz újabb...

Magyarország jobban teljesít kérdése:

BRÉKING! A Fidesz újabb intézkedésekkel segíti a fiatalokat és az otthonteremtőket. Mégis a Fidesz a valaha volt legjobb pártunk?

Figyelt kérdés
A kormány meghosszabbítja a diákhitel plusz igénybevételi lehetőségét, illetve a nők gyermekvállaláskor törlesztési segítséget kapnak, két és három gyerek után elengedik a törlesztő felét majd egészét. Emberségből jeles ez a kormány.

2021. szept. 14. 15:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

" hajlandó nekem HITELRE kölcsönadni valamennyit, természetesen feltételhez kötve, ami nem is kevesebb, mint 3 gyerek vállalása, ami alapesetben az ember szabad döntése kéne hogy legyen, és egy életre szóló munka és felelősség..."


Nem, a felelősséggel vállalt 3 gyerek életen keresztül felneveléséhez kapsz az államtól 10 millió forintot és 10 millió forint nagyon kedvezményes hitelt.


Értsd ezt úgy, hogy Donáth Anna aki 35 évesen is tini aktivista már rég elverte volna ezt a pénzt migránssimogatásra, és egyéb elvtársi libsi fröcsögdékre, te meg ugyanúgy ott lennél a 3 gyerekkel csak 10+10 millió nélül.

2021. szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
#18: Sajnos bizonyos körökben igen. Pont ezért züllesztik az oktatást. A sok agyatlan szaporodik, akik majd jó pártkatonák lesznek...
2021. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

így van balosok, sírjatok üvöltsetek, mert ez lesz osztályrészetek még 4 évig


2009ben nem jutott ám a szocik eszébe a fiataloknak 0%os hitelt adni, de még a diákhitel is 10%-on pörgött


10%-on bizony!

most mennyi is elvtársak?! :)


na lehet visítva tombolva őrjöngve lepontozni :D

2021. szept. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

#21

Ez tévedés, azért kapjon, hogy szüljön. Nevelni nem kell. A jelenlegi szabályok szerint akár a Dunába is dobhatja őket.

És pont ez a probléma.


Másrészt, olyan szempontból is zsarálos, hogy máshoyg nem tud az ember lakáshoz jutni.

Amelyik állam meg zsarolja a lakóit, az nem jó állam.


#23

Mondjuk úgy elvtársazni, hogy a legtöbb ex-mszmp-s, ex-ksizes a fideszben van, elég vicces. :D

2021. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%

na ment is a lepontozás :DD


toporzékoljatok elvtársak! donáthék dobrevék apróék! mind vörös fejjel üvöltve sírjatok toporzékoljatok


a 10%os diákhiteleket meg dugájot fel :)

2021. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

#25

Btw, jobbak voltak a bérek, szóval kevesebb embernek kellett hitelt felvennie, szóval ezzel érvelni elég röhej.

2021. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
biztos ezért ment csőbe az ország devizahitelben
2021. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
#27: A devizahiteleket az első Orbán kormány hozta be, csak szólok.
2021. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szülő vagyok, kis gyerekkel, de sose akartam elfogadni ezektől semmit. Köszi de a hitel nekem nem támogatás. Lehet hogy nem vagyunk gazdagok, de amink van az nem félig a banké, hanem csakis a miénk. Mi nem villogunk a hiteles autónkkal meg házunkkal, mint a csokkosok. Van egy normális házunk nagyszülői örökségből, amit lassanként újítgatunk a fizetesünkből és egy teljesen tehermentes veterán autónk. Nem akarunk csak azért nagyobb lábon élni, hogy legyen mit mutogatnunk a haveroknak. Nekünk nem kell hitelalamizsna. Én nem vagyok ettől a rendszertől elájulva, mint a szomszédasszony, aki a karácsonyra kapott 10 ezer forintért kinyalná az összesnek a valagát odafent.
2021. szept. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#29 vagyok még annyit, hogy a gyereket egyedül azért akartuk, mert szerettünk volna, és így vagyunk boldogok.

Én nem is tudom milyen gyomor kell ahhoz, hogy valaki a milliós támogatásért szüljön gyereket. Belegondol abba, hogy fel is kell nevelni, legalább 18 évig nonstop költeni rá?

2021. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!