Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » BRÉKING! A Fidesz újabb...

Magyarország jobban teljesít kérdése:

BRÉKING! A Fidesz újabb intézkedésekkel segíti a fiatalokat és az otthonteremtőket. Mégis a Fidesz a valaha volt legjobb pártunk?

Figyelt kérdés
A kormány meghosszabbítja a diákhitel plusz igénybevételi lehetőségét, illetve a nők gyermekvállaláskor törlesztési segítséget kapnak, két és három gyerek után elengedik a törlesztő felét majd egészét. Emberségből jeles ez a kormány.

2021. szept. 14. 15:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
87%
Mekkora segítség, rabszolgasorba lökni valakit 50 évre azért hogy tudjon venni magának egy putris albérletet, azt is csak 3 gyerek után... A normális, nyugati bérek vagy mondjuk a csökkentett adóterhek mint olyan fel se merülnek igaz? De milyen cuki a Fidesz hogy lehet 3 puja után hitelt felvenni tőlük... Ilyenkor gondolkodom el melyik a rosszabb, ha valaki ilyesmivel trollkodik, vagy ha ezt komolyan gondolja...
2021. szept. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
21%

#11


Akármennyire is hihetetlen nyugati bérek akkor lesznek ha azon a pályán haladunk amin most


Mivel ez elsősorban GDP függvénye!


Ha Gyurcsányék átadják a fennhatóságot a globalistáknak nekik egészen más érdekeik lesznek...


Akkor 2 év múlva azon fogsz visitozni hogy még sem ezt akartad

2021. szept. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
26%

#11


Amikor bevezették a csok-ot

Pont azért sírt az ellenzék hogy micsoda kirekesztés hogy puják után nem lehet fel venni

2021. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
82%
Az egész CSOK egy baromság. Gyerekgyártást szorgalmazza, de a felnevelésük már nem érdekes, közben meg elveszi a saját lakás esélyét attól, akinek nincs gyereke.
2021. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

#12

A GDP-nk önerőből csökkent a fidesz alatt. Azért tudott nőni, mert az EU telenyomott minket pénzzel.


De leegyszerűsítem neked egyszerű matekra. 2018-ra 20%-os növekedés lett, míg 40%-nyi EU-s pénz jött.

Számold ki, hogy EU nélkül hol tartani az ország.

2021. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Nem rossz a Fidesz, de lehetne jobb is.😉
2021. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 sörpocak ***** válasza:
Minek hosszabítják meg? Aki bajban volt, az már felvette, aki pedig még mindig bajban van, az nem tudja másodszorra is. Ez az intézkedés csak reklám, nincs valós szerepe.
2021. szept. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, ha jól értem, azért kéne örömkönnyekben kitörnöm és hálával adóznom a kormánynak, mert az államkasszából, ami az én és sokmillió honfitársam adójával (plusz EU támogatásokkal) van kitömve, hajlandó nekem HITELRE kölcsönadni valamennyit, természetesen feltételhez kötve, ami nem is kevesebb, mint 3 gyerek vállalása, ami alapesetben az ember szabad döntése kéne hogy legyen, és egy életre szóló munka és felelősség... Tehát ha jól értem erre kaphatok hitelbe kölcsön pénzt az államtól (ami, mint említettem az adózás miatt kvázi a saját megkeresett pénzem amúgy), amit majd ugyanúgy vissza kell fizetni, de ha jól viselkedem és teljesítem a három gyerek legyártását, akkor még a kamatot is elengedik. Azt a k**** micsoda segítség meg micsoda kegy! Ettől aztán el is élvezek azonnal...

Tessék mondani, normális béreket, normális lakásárakat és normális adószínvonalat mikor akar a drágalátos kormány végre bevezetni? Vagy minden fiatalt teljesen hülyének néznek, és azt hiszik azzal hogy évtizedekre eladósítják őket úgy hogy mellé rájuk kényszerítenek 3 gyereket, azzal majd a mai fiatalok körében tarolni fognak?

2021. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: nagyon látszik, hogy te semmit sem konyítasz a közgazdaságtanhoz. Nem ártana picit műveltebbnek lenned, hogy értsed a gazdasági folyamatokat.
2021. szept. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
De, pont az a gond hogy értek hozzá. Ezért nem szopok be kritika nélkül minden ilyen látszat intézkedést, mert látom mi van mögötte, és hogy ez nem hogy nem segítség, de egyenesen pofátlanság.
2021. szept. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!