Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kivándorolnátok Magyarországró...

Kivándorolnátok Magyarországról azért, hogy nyugodtabb életetek legyen?

Figyelt kérdés
Már sok embertől olvastam, hogy kivándorolt és nem feltétlenül él jobban az új országban anyagilag, de egy ilyen nagy teher lekerült a válláról azzal, hogy nem kell mindennap szembesülnie a magyar mentalitás és politika okozta stressztől.

2021. szept. 13. 10:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%

Igen, de nem mindegy hova mész.


Én pl. EU-s országba nem költöznék, mert azok tele vannak muszlim migránssal és társadalommérnökösködéssel, érzékenyítéssel.


Ha már kimegyek, nekem kizárólag Izland vagy Norvégia jöhet szóba.


Amikor ezekben kint voltam 3 hétig, már ezen idő alatt is éreztem, hogy egyre nyugodtabb vagyok és kezd visszatérni az életkedvem, aztán sajnos haza kellett jönni.

2021. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Engem a munkám nem kötött helyhez így én ezt már megléptem 10 éve. És jó döntés volt. Azt viszont nem ajánlom amit sokan csinálnak, hogy nyelvtudás nélkül kimennek alja munkára, és kint is magyarokkal vannak körbevéve mert eléggé mérgező az a légkör.
2021. szept. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Nem, szeretem a magyarokat és nem csak a rosszat látom. A családom, házam, barátaim mind itt vannak és az anyanyelvemen beszélhetek. Nem leszek idegen egy másik országban.
2021. szept. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%
Itt is élhetsz nyugodtan és stresszmentesen. Kizárod az életedből a politikát és kész.
2021. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
1: én hideg helyre nem mennék, szeretem a napsütést és a meleget
2021. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
29%
Most sem kell szembesülnöd feltétlenül a magyar politikával, ha nem olvasol híreket. Van, aki ezt teszi, és éldegél így.
2021. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#4 De a bazmegező, kesergő embereket, a bunkó sofőröket, és a piócaként rajtad élősködő rokonokat nem tudod kizárni.
2021. szept. 13. 11:00
 8/21 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell a politikával foglalkozni ha valakit ez annyira stresszel.
2021. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
#7 Meg kell próbálni nem rájuk figyelni. Legyél te is olyanok velük.
2021. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%

7: nem tudod? Ha a rokon piócaként élősködik rajtad, akkor megszakítod vele a kapcsolatot. Ennyi. Ha külföldre mennél, akkor is ez történne.


A kesergő emberekkel ugyanez.


Mellesleg nagyon naiv, aki azt hiszi, nyugaton kolbászból van a kerítés. A bevándorlók miatt óhatatlanul egyre nagyobbak lesznek ott a szociális feszültségek idővel.

2021. szept. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!