Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz a huhogásról...

Mit gondolsz a huhogásról focimeccsen, ha színesbőrű játékos is játszik?

Figyelt kérdés
Elfogadható ez?
2021. szept. 3. 11:24
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
37%
#20: És honnan tudod, hogy ezzel azt akarták üzenni, hogy a négerek mind majmok, vagy hogy majomnak tartják a focistát? Lehet, hogy csak huhogos kedvük volt, aminek semmi köze nem volt a focistához.
2021. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
18%
Ha én azt mondom most egy ember mellett elmenve, hogy hülye majom, akkor még nem biztos, hogy neki mondtam, lehet, hogy csak eszembe jutott egy majomról szóló youtube videó.
2021. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
62%
Igen, nyilván pont amikor ahhoz a focistához ment a kamera, és csak akkor, éppen kedvük támadt majom hangokat utánozni, egymás után többször is. De biztos nem miatta adták ezeket.
2021. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
23%
Hát, a majmok akkor huhognak, ha boldogok, és mivel az ember és a majom tőről-végről rokonok, az emberekben is feltörhet ez a huhogási kényszer. Emellett nem értem, hogy miért sértés majomnak nevezni egy embert, a majom egy intelligens és ravasz állat, az emberek legközelebbi rokonai. Nekem is mondták gyermekkoromban, hogy olyan vagyok mint egy kis majom, mivel folyton felmásztam mindenhová, és lefele már létrával kellett leszedni.
2021. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
24: mert régen a feketéket nem embernek tartották, nem vették emberszámba, hanem alacsonyabb rendű majomnak, ezért sértő
2021. szept. 3. 17:54
 26/46 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem a négerek túlságosan érzékenyek, minden ember majom, és minden majom felsőrendű, egyik sem alsórendű. Ha ezen megsértődnek, akkor nagyon alacsony lehet az IQ szintjük.
2021. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
26: ha a románok azt mondanák, hogy a magyarok majmok, akkor a magyarok tiltakoznának ez ellen vagy bólogatnának, hogy igen, azok vagyunk?
2021. szept. 3. 18:06
 28/46 anonim ***** válasza:
Volt, hogy egy román azt mondta nekem, hogy minden magyar majom, én pedig azt mondtam neki, hogy nem csak a magyarok, hanem bizony a románok is. Erre mindketten elröhögtük magunkat, és szent volt a béke.
2021. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 Neurotech ***** válasza:
23%
#26 a 2020 as legújabb statisztika szerint az Afrikai országok lakosságának az iq szintje 60 és 70 között van, nagyjából annyi mint egy közepesen-enyhén down kóros európainak. Puszta tények de nyilván ezt kimondani is rasszizmus.
2021. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
62%
29. Csakhogy ennek az oka nem az, hogy feketék, hanem az életkörülményeik, amik között élnek. A szegény latin - amerikai országokban is alacsony az IQ.
2021. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!