Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz a huhogásról...

Mit gondolsz a huhogásról focimeccsen, ha színesbőrű játékos is játszik?

Figyelt kérdés
Elfogadható ez?
2021. szept. 3. 11:24
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
36%
Ég a pofája minden normális embernek ezek miatt a büdös proli ultrák miatt. A társadalom alja. Kb a putri cigányokkal vannak egy szinten.
2021. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
30%
Nem szeretek senkit a magyarokon kívül tehát mindenkire huhogok.
2021. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 Neurotech ***** válasza:
37%
Abszolut nem értem ezt a sértődést meg a szenzációt ami korulotte van. Ha ennyire erzekeny akkor menjen múzeumba tárlatvezetőnek. Ez focipálya. Az ilen néger hávorúban is letenné a fegyvert és panaszkodna mert valaki huhogott?
2021. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
41%
#10: Ahogy mondtam, a stadionban elszabadulnak időnként az indulatok, de ezeknek semmi köze sincs a rasszizmushoz. Pl. régebben volt olyan beköpés, hogy "te hülye b*, már megint elhibáztad", aminek semmi köze sem volt a focista nemi identitásához, hanem csak egy egyszerű dühkitörés volt, ami miatt nem rúgta be a gólt.
2021. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
49%
Az ember időről-időre kap megjegyzéseket a külsejére, eszére, stb., ha ezt nem tudják elfogadni, akkor zárkózzanak be valahová, és soha ne mozduljanak ki. Most komolyan, ti még soha nem kaptatok sértő megjegyzéseket vagy sértő beszólásokat valami miatt (legyen az jogos vagy sem)? Én itt Erdélyben gyakran megkapom a bozgor jelzőt, időnként én is leoláhozom azokat, akik ezt mondják nekem, de sem én, sem ő nem jelenthet fel engem, mivel mindketten tudjuk, hogy ennek nem lenne semmi értelme, semmi következménye, emellett dühében/indulataiban időnként mond ilyent az embert, ami más embernek pl. sértő.
2021. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 Neurotech ***** válasza:
Ja egyébiránt meg kíváncsi vagyok lesz- e felháborodás, elzárkózás az "Anglia 4 Rasszisták 0 Isport cikke miatt. Egy részeg huhogott egyet, az egész világ sír, de hogy egy angol sportlap ezért lerasszistáz egy egész országot ( vagy csak a magyar válogatottat?) Ezért senki nem szól semmit.
2021. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
37%
Teljesen elfogadható számomra, amíg fennáll a magyarellenes kettős mérce a fociban.
2021. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2021. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
16: Ez is egy jó kérdés, hogy nem rasszista egy egész nemzetet lerasszistázni néhány huhogó bagoly miatt... Valószínűleg erre azt válaszolnák, hogy nem, mivel a nyugati világban jelenleg az megy ezerrel, hogy a ma élő emberek felelősek az évszázadokkal ezelőtti fekete rabszolgatartás miatt.
2021. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
19. A normális ember nem hibáztatja ilyenért a nyugatiakat, de azért igen, ha ugyanazt az eszmét osszák, amit annak idején a rabszolgatartók, tehát néger = majom. És itt nem sima huhogásról volt szó, hanem konkrétan majom hangokat utánoztak.
2021. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!