Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jelenleg mennyi lehet a...

Jelenleg mennyi lehet a százalékos aránya Magyarországon azoknak, akik ki akarnának lépni az EU-ból?

Figyelt kérdés

Én külföldön élek, de szoktam haza látogatni. És sokaktól hallom a Fidesz-Propaganda mellett azt, hogy ki akarnának lépni az EU-ból, mert ne Brüsszel diktáljon, meg stb stb.


Van ilyen felmérés Magyarországon, hogy hogyan változik a száma azoknak, akik a "Kilépjen-e Magyarország az EU-ból?" kérdésre "Igen"-nel válaszolnának?


Az egész magyar média EU ellenes, ez azért gondolom befolyásol sok embert.



2021. aug. 30. 18:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
83%

"Jah, sokkal jobb lenne, ha nem lenne EU és pl. Kína már gyarmatosított volna minket, ahogy fél Afrikát..."

Haver, szövegértés megy? Mondom nem kellett volna politikai szövetséget kötni, elég lett volna, ha MEGMARAD egy gazdasági közösségnek. És még te idiótázol másokat... 🤦🏻‍♂️

2021. aug. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

#11

Tökéletes értettem, csak potn ennek nincs értelme, amit mondasz.

Mivel a politikai szövetség az, ami megvédte eddig az országot, hogy gyarmatosítják.

Neked nem megy a szövegértés, inkább úgy látszik.

2021. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!