Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi történt volna, ha nem...

Mi történt volna, ha nem zárják le a koronavírus miatt az országot se tavaly, se idén, hanem ugyanúgy haladunk tovább, mintha semmi nem lenne?

Figyelt kérdés

Tehát semmi lezárás, meg intézkedés nem történik, hanem megpróbálunk ugyanúgy élni tovább, mint ahogy a járvány terjedése előtt, mondhatni tudomást sem véve a járványról.

Ha így állnak hozzá politikusaink a struccpolitika-módszerrel, hogy nincs semmi vész, nem figyeljük a híreket, 0 intézkedés, stb, milyen következményekkel járt volna? fel tudja valaki sorolni?



2021. aug. 25. 14:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%
Semmi. Ez egy kamunátha.
2021. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
29%

Ma más a helyzet, köszönhető a 65%-os átoltottságnak, ami ugyan nem ad "nyájimmunitást", de nincsenek akkora napi friss betegszámok, mint a környező országokban.

Ebből következhetne egy olyan gazdaságpolitikai döntés, hogy legfeljebb a zárt helyeken való maszkviselést szorgalmazná a kormány, esetleg még azoknak, akik naponta sok ember közt dolgoznak, pl. bolti eladók/pénztárosok, és semmi kijárási korlátozás meg hasonlók. Ezzel a gazdaság teljesítése tovább növekedhetne. Az ország fejlesztése így némi áldozatokkal járna, de ennyi a patriótáktól elvárható.

2021. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
39%
Mond csak, hol voltál tavaly ősszel (novemberig) amikor pont ezt csinálta a kormány? Szépen össze is omlott az egészségügyünk
2021. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem mentek volna csődbe szállodák, egyéb vendéglátó egységek, és akkor a fideszes haverok nem tudták volna aprópénzért felvásárolni őket.
2021. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%
14) ja üresen voltak a kortermek
2021. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 valaki : ***** válasza:
94%
Szerintem semmi nem történt volna, én is borítékolom, hogy nagyon kevesen gondolkoztak volna el, hogy mégis mitől halt meg a családtagom. Mert a legtöbbnél sajnos várható volt... Helyette most sokkal-sokkal több ember gondolkozik rajta miért halt meg a rokona (köztük én is...) mert ugye ha nem koronás, se kezelés, se boncolás nem volt tavaly...Sokkal jobb
2021. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16! Mindenkinél várható, hogy meghal, a te logikád szerint, nem igaz? Akkor a tiednél us valljuk ve várható volt.
2021. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem.mentek voln tönkre emberi kapcsokatok, vállalkozások, stb. Ez történt volna.

Lehet több fertőzött lett volna, de nem is az a lényeg. Hanem a halottak száma.

Én csakis a veszélyeztett embereket köteleztem volna otthon maradásra, vagy maszkhordásra. Idős, beteg emberekre gondolok. Aki makk egészséges, annak az alapvető jogait lehúzták a budin.


Meg szó szerint kapkodott a kormány.

Idősek sávja, kell maszk de nem lehet kötelezni mert nincs, majd van hát kötelező, aztán kimondták végül, hogy pacikukit se ér.


Tudom itólag könnyű okoskodni, de a szervezettség egy szikrája nem volt az egész járvány kezelésben.


Most a 3. Oltással vakítják az embereket.

Nem, még véletlenül sem teszik ingyenessé az ellen anyag vizsgálatot a veteg idős vagy a kínai vakcinával oltottak részére. Nem. E helyett a kisnyugdíjas, vagy leszázalékolt ember vegye csak meg ha tudni akarja, vagy csak adasson be magának egy 3. Kísérleti vakcinát.


Nem vagyok oltás ellenes, sőtt. Én is beoltattam magam. De ez igazi kabaré ami eddig ment, és megy.

2021. aug. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 valaki : ***** válasza:

17

Nem volt várható, mert nem volt idős és beteg. Aki idős és beteg, annál várható. Igen, ez a logikám. Halt ám meg 85 éves rokonom, várható volt, fel voltunk készülve rá. Sosem múlik a fájdalom, de igen, ez nem volt meglepő. Aki nem idős, nem olyan beteg, ami amúgy is valószínűleg halálos, annál nem várható, mint a hozzátartozómnál se volt.

2021. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
19! akkor érted, hogy miért veszélyes a COVID mert rengeteg olyan ember, aki amúgy még élhetne évtizedeket belehal.
2021. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!