Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dr Orbán Viktor Mihály miniszt...

Dr Orbán Viktor Mihály miniszterelnök Úr megint hazudott?

Figyelt kérdés
Azt állítja hogy a gazdaságunk szárnyal.Most,2021 augusztusában,a pandémia után.Vagyis szerinte ez az oka hogy a nyugdíjasoknak tud osztogatni az állam 150-200 eurókat.De mi az ami száguld?Az autógyárak még nem termelnek teljes kapacitással.A turizmus száguld talán?És mihez képest száguld,az egy évvel korábbi teljes leálláshoz képest?Ha olyan nagyon száguld akkor miért nem utaltak bértámogatást a tavalyi teljes leálláskor?Vagy most azt a pénzt osztják szét a választások előtt?
2021. aug. 23. 10:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%
Pörög a gazdaság. A vendéglátás, le vannak foglalva a helyek adóznak is rendesen. Most arról nem zorbán tehet, hogy nincs jelentős állami cég. A rendszerváltás után az MDF-MSZP-SZDSZ elprivatizálta mindet. Azóta lassacskén veszi vissza a kormány. Pl nem tudom, hogy tudod.e hogy most a legnagyobb az állami vagyon?
2021. aug. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ismétlem,az autógyárak még nem termelnek teljes vagy 2019-es szinten.

Szóval pörög a vendéglátás.

[link]

A belföldi turizmus közelíti a 19-es szintet, tehát összességében semmi rendkívüli fejlődés nincs.

'Most arról nem zorbán tehet, hogy nincs jelentős állami cég'-persze hogy nincs.

'nem tudom, hogy tudod.e hogy most a legnagyobb az állami vagyon?'-az aranytartalékról hallottam hogy az jócskán nőtt.

2021. aug. 23. 12:36
 13/22 anonim ***** válasza:
61%

#12 Kitaláltál valamit és most azt akarod összehozni, hogy Orbán hazudott mert nem azt mondta amit te kitaláltál.

Nem hazudott. Amit te beszélsz ahhoz semmi köze annak amit mondott. Orbán állítása igaz. Pont. Te vagy korlátolt mert vagy nem fogod fel vagy nem érdekel mert mindenképpen bele akarsz kötni.

2021. aug. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

13) még mindig várom a tényeket,cáfolatot.ráadásul pont az augusztus a leállások,szabadságolások hónapja az autóiparban európaszerte.

Én eddig úgy látom hogy hazudott eggyet amit szépen beszopiztatok,bele sem gondoltatok abba hogy igaz-e vagy sem.

2021. aug. 23. 12:46
 15/22 anonim ***** válasza:
42%
Orbán már olyan szinten elrugaszkodott a valóságtól, hogy maga is elhiszi amiket mond...
2021. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%
#14 Milyen cáfolatra vársz még? Leírták neked hogy TÉNY a növekedési adat és Orbán a növekedésről beszélt. A kérdésedet már az cáfolja, hogy Orbán nem beszélt arról amit te itt a 12-be leírtál.
2021. aug. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%
Már többször megmondta: ne azt nézzék, hogy mit mond, hanem, hogy mit csinál.
2021. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

16) pint ezért állítottam hogy kamu dologról beszélt.azt hogy leírták nekem hogy TÉNY,így nagybetűkkel,higyjem is el?Mikor nincs alátamasztva semmiféle konkrétummal?18%-ot a világ egyetlen gazdasága sem tud fejlődni,tessék leírtam én is egy tényt.

Hacsak nem a tavalyi majdnem semmihez viszonyítunk,a teljes leálláshoz.

2021. aug. 23. 13:21
 19/22 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, te perre készülsz a kijelentéssel kapcsolatban, és az ördög ügyvédjeként erőlködsz, hogy mindenre felkészülve, érveket gyűjts?

Vagy a miniszterelnök erkölcsi, lelki nevelője vagy, és kudarcként éled meg, ha felvetődik, hogy netán nem mondott igazat?

Nekem teljesen mindegy; nem érzek felelősséget azért, amit mond.

2021. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

#19

Ha ne tűnt volna fel a kerdezobegy troll aki éppen kifigurazza a Fideszes kommenteloket, akiknél tipikus érv pl a korrupció ellen, hogy hol a bizinyitek?

2021. aug. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!