Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Összefogás-pártiak! Nem...

Összefogás-pártiak! Nem zavar, hogy ezek közül kell választanotok?

Figyelt kérdés

Dobrev Klára: az itókás Gyurcsány felesége, aki után csak az öszödi beszéd meg az ország tönkretétele fog fenntmaradni.


Jakab Péter: az udvari bolond, aki párizsival, paprikás krumplival és alpári stílusával tartja fennt a népszerűségét és ezzel próbálja a szegényebb réteget magához vonzani.


Fekete-Győr András: az LMBT megtestesítője. Leginkább az egyetemisták szavaznak rá, akiknek az utolsó fillérjeik fűre és tüskére megy el.


Karácsony Gergely: a tanulatlan. Budapest főpolgármestere, de egy nemzetközi konferencián magyarul makog.



2021. aug. 22. 12:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Látom hogy itt nagyon sok az Orbánt és a Fideszt reflexből gyűlölő fiatal mert tuti azok vagytok. Én is fiatal vagyok de én akit zsigerből gyűlölni tudnék az Gyurcsány és a bandája, csak sajnos itt a Fideszt többen szidják és ez mind a balliberális médiának és a jobboldali emberek elhallgattatásának köszönhető.
2021. aug. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
35 elmúltam, Orbant és Gyurcsányt egyformán utálom, de legjobban azt utálom, hogy ezeket nem lehet kitakarítani a politikából.
2021. aug. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

11: elhallgattatás? 24 órában folyik a fideszpropaganda a tévéből, plakátokról, mindenhonnan. A KESMA 400 újságból nyomja a propagandát. Ki hallgattatja el a jobbosokat?


Ez éppen fordítva igaz, hogy a fidesz elvágja a forrásoktól az ellenzéki médiákat, hogy minél nehezebbé tegye a dolgukat, elveszi a rádiófrekvenciákat, stb.

2021. aug. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%
Akik elhallgattatják a jobboldali embereket. Pl: Facebook, Instagram, Tiktok ezek már a baloldaliak leghűbb szolgái lettek, de legjobban a facebook csinálja ezt. Ha ott leírod Toroczkai László nevét már képesek tiltani meg mindenféle veszélyes személynek lacit beállítani csak azért mert nem ért egyet a ballibernyákok álláspontjaival és akkor ő már mindenféle rasszista meg antiszemita, homofób stb ember miközben ő jobban szereti a hazáját mint Gyurcsányék es az egész baloldali bagázs együttvéve! Erről a cenzúráról és tiltásról beszélek én!!
2021. aug. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
Hát a Fidesz meg nem ural mindent pl: ott az ATV, RTL Klub meg a sok baloldali média és most már a közösségi médiák is és még ezek papolnak hogy több a jobboldali média. A nagy lópikulát több!! Baloldaliból van több csak csomóról nem nagyon tudunk hogy létezik!!
2021. aug. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%
A fideszt sokkal jobban utálom simán szavazok bárkire csak takarodjatok. :)
2021. aug. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
37%

A médiacenzúrához hozzászólnék, hogy manapság már nem igazán vesz a többség újságot, vagy néz tévét, az átlagember meg alapjáraton figyelembe sem veszi a plakátokat, ezért maradnak a szociális platformok, mint pl. a Facebook, Tiktok, stb. Ezeken a platformokon brutálisan nyomják el a jobboldaliakat! Nekem pl. Discordon elvileg a bannerem az dehumanizáló dolgokat dicsőitett, közben pedig csak egy Magyar zászló volt, cimerrel rajta és mégis felfüggesztették a fiókomat, a Nitroért kiadott pénzemnek pedig lőttek. De Facebookon is, kiraktam egy Német császársági zászlót, Vaskereszttel rajta boritóképnek, kaptam is az instant tiltást, amit 2 nap múlva szedtek le fellebbezés után, mégis legalább 1 hétig nem tudtam semmit sem megosztani, végül felfüggesztették a fiókomat. Az új fiókomon pedig 1 hónapig le voltam tiltva már az elején, "ideiglenesen".


Ennyit arról, hogy mennyire nem nyomják el a jobboldaliakat és, hogy a "jobboldali propaganda jobban működik".

2021. aug. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%
Aki utálja a Fideszt viszont szereti a hazáját annak a Mi Hazánk Mozgalmat bátran ajánlom.
2021. aug. 25. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!