Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnátok, hogy a fiatalok...

Támogatnátok, hogy a fiatalok napközbeni borzalmas viselkedése miatt ilyen megtorlás legyen?

Figyelt kérdés

Milyen dolog összemosni egy nemzeti ünnepet a saját társadalmi normáktól eltérő vagy egyező szexualitásod kimutatásával?

Büntetésképpen korrekt lenne, ha Orbán bejelenteni, jövőre ilyenkor a 35 éves aluliaknak munkanap lesz. Az állam nem fizeti meg a munkanapjukat, vagy dolgoznak vagy fizetetlen szabadság.

Valamint a szülőknek akik rosszul nevelték a gyerekeiket, büntetésképp nem lesz tűzijáték (a kutya védelemre is hivatkozva), az arra szánt pénzeket az LMBTQ ellenes politikusok kapják magánvagyonba.

Támogatnád ezt a fajta nemzet büntetést?



2021. aug. 21. 14:49
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Csak az első felét.
Csak a második felét.
20 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

"Milyen dolog összemosni egy nemzeti ünnepet a saját társadalmi normáktól eltérő vagy egyező szexualitásod kimutatásával?"


Itt ugye az Augusztus 20 Pride-vonaglásról beszélsz?


[link]

2021. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nincs rád jó hatással, amit mostanában szedsz. Talán még nem késő abbahagyni! Elképesztő, hogy mennyi rosszindulatú gonosz törpe van ebben az országban! Kezeltesd magad szakorvossal! Próba, szerencse!
2021. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen.A fiatalokat meg kell büntetni.Sőt,ők adózhatnának többet a többiekhez képest.
2021. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Büntetgessétek csak a fiatalokat, aztán majd ha nem lesz aki eltartsa az országot, mert mindet elűztétek a bigott baromságaitokkal, majd siránkozzatok itt, amíg ki nem húzzák az internetet.
2021. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én itthon ültem, nehogy mér büntetve legyek bármi miatt, csak azért mert 28 vagyok.


Telibe szarom a politikát, aug 20at, a tüzijátékot is.

2021. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3

Mégis mit ártottak neked a fiatalok?

2021. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6) Semmit csak irigy vagyok rájuk mert én már öreg vagyok.
2021. aug. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

És a fiatalokat muszáj emiatt ekézned...nem vall nagy észre.

2021. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te pedig nem ismered az iróniát.
2021. aug. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Teli már a padlás iróniával...

2021. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!