Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Izraeli adatok szerint hatékon...

Izraeli adatok szerint hatékony a harmadik oltás a Covid ellen. Beoltatod magad a harmadikkal is?

Figyelt kérdés
[link]

2021. aug. 19. 15:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

Sajtónak meg van tiltva hogy írjon vagy riportot csináljon erről.

Több német újságíró is nyilvánosságra hozta hogy mikor elkezdődött ez az egész kovid mese, hivatalosan volt megtiltva nekik, hogy más gyógymódokról, vagy oltási mellékhatásokról írjanak.

Nagynéném egy német kórházban melózik.

Őszintén elmondta hogy rengeteg ember fekszik oltás után a mellékhatásoktól ott benn.

Média teljesen mást mutat, mert ki van nekik adva hogy növeljék az oltakozási kedvet a reklámokkal és olyan műsorokkal ahol ezt reklámozzák.

2021. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Jó Németország nem a sajtószabadságról híres, titkolnak mindent.
2021. aug. 19. 18:07
 13/16 A kérdező kommentje:
Csak az unió tudomására ne jusson, mert akkor jaj nekik.
2021. aug. 19. 18:09
 14/16 anonim ***** válasza:
72%

Meg kaptam az első és a második oltást is, de olyan mellékhatások jelentkeztek nálam, amit senkinek se kívánok. Az orvosok meg csak vakargatták a fejüket, hogy mitől lehet. Nem volt semmi bajom az oltások előtt, hagytam magamat rá beszélni, ezért kértem a oltást (pfizer).

Nem kell a 3. oltás!!!

Egyre több embert ismertem meg az interneten és személyesen is akik, valamilyen nem várt durva mellékhatásokról számolnak be. Teljesen el térve attól, hogy ki melyik oltást kapta meg.

2021. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14-es ez baromi érdekes, én is mRNS vakcinát kaptam két alkalommal is és semmit nem éreztem.


Kezdenek ezek a xarkavaró urban legendek kicsit fárasztóak lenni, elhiszem, hogy kaptok érte pénzt, de keressetek már egy normális munkahelyet.

2021. okt. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Pedig, ha öreg vagy és van egy csomó halálos alapbetegséged, akkor valószínüleg az oltástagadásod miatt bele fogsz HALNI a covidba!!!
2021. nov. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!