Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz jóléti állam, ha győz az...

Lesz jóléti állam, ha győz az ellenzék?

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 14:12
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
22%

#20

Ingyenes, mert adó formájában vonják le, közvetlenül nem kell fizetned.

Ha ez neked nem elég, csak azért, hogy bizonygasd, hogy Magyarország nem jóléti állam, akkor Svédország, Németország sem az.

2021. aug. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
49%

Ja értem, ha adó formájában levonják akkor, ingyenes.


Gondolom Svédországban, és Németországban is a többség a minimálbérért kell, hogy dolgozzon.

2021. aug. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
0%

Svédországban talán még minimálbér sincs.

Milyen többség? Szerinted hányan dolgoznak minimálbérért?

2021. aug. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
A garantált bérminimum se sokkal jobb
2021. aug. 15. 17:06
 25/48 anonim ***** válasza:
49%

12!



"Gyurcsány és a cége akkor termelt milliárdokat, amikor ők voltak kormányon. Illetve ameddig tartott annak a lendülete. Az utóbbi években veszteséges a cége.


Ha nincs mögötte egy MSZP kormány, akkor egy fillért sem tud termelni a vállalkozása."


Bizonyíték????

2021. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
6%

25!


Egy perc Google keresés. De előbb kérj bizonyítékot attül, aki azt állította, hogy "milliárdokat termelnek törvényesen a vállalkozásai".

Ja, hogy az te voltál?! :D

Akkor bizonyítsd az állításodat!

2021. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
0%
Igen lesz, de csak egy igen szűk körnek!
2021. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
0%

18:38! Ezt írod, "Gyurcsány és a cége akkor termelt milliárdokat, amikor ők voltak kormányon. Illetve ameddig tartott annak a lendülete. Az utóbbi években veszteséges a cége.

Ha nincs mögötte egy MSZP kormány, akkor egy fillért sem tud termelni a vállalkozása."


Ezeket állítod de még mindig nem tudtál ezekre az állításokra bizonyítékokat bemutatni, továbbra is várom a bizonyítékaidat. :))))

2021. aug. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
6%

28!


Nem arról van szó, hogy nem tudtam, hanem szándékosan nem foglalkoztam vele.

Hiszen te állítottad először azt, hogy "milliárdokat termelnek törvényesen a vállalkozásai". Mivel ez az első állítás, ezért először ezt kell bizonyítani.

Bedobsz egy hazug állítást és bizonyítás helyett támadni kezded azt, aki megkérdőjelezi a hazugságodat. Ilyen játékba nem megyek bele.

Te állítottál valamit, neked kell bizonyítanod. Ha ez sikerül, akkor majd foglalkozunk az én állításommal.


OK, most előhozod majd az, hogy ezt nem te írtad, de ez teljesen lényegtelen. Ettől függetlenül ez volt az első állítás és az én kommentem ezt kérdéjelzte meg. Tehát várom a bizonyítékokat.

2021. aug. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
35%
Te ezt zsigerből megcáfoltad ezért továbbra is várom a bizonyítékaidat.
2021. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!