Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oroszország azt mondta, hogy...

Oroszország azt mondta, hogy kicsit eltévedtünk, hogy nem a kommunisták nyerték a választást, mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 16:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem valamit félreértettél: nem hiszem, hogy az oroszoknak fáj az, ha nálunk nem a kommunisták nyernek, mivel ott is történt rendszerváltás 91-ben; és a Medvegyev-Putyin páros, függetlenül utóbbi múltbeli karrierjétől, a legkevésbé sem nevezhető kommunistának. Nekem sokkal inkább valami furcsa nacionalista-klerikális vonulatnak tűnik, amit ők csinálnak, egy csomó önellentmondással. Ha az MSZP-t látták volna szivesebben a hatalomban, az érthető: Gyurcsány kitartóan támogatta a Déli Áramlatot, és a grúziai események idején nem nyilatkozott olyan meggondolatlan dolgokat, mint Orbán (mondom ezt egyébként Fidesz-szavazóként).
2010. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A 22:46-os azon véleményével, hogy az oroszoknak jobb volt, amíg Gyurcsányék voltak hatalmon, de ebben az esetben, ha arról ugatnak, hogy "kicsit eltévedtünk, hogy nem" az MSZPsek "nyerték a választásokat", akkor azt tudom mondani, hogy ők meg kicsit eltévedtek, mert már több mint húsz éve semmi beleszólásuk a magyar belpolitikába.

Ha azt mondták, volna, hogy jobban jártunk volna, ha ők nyerik, vagy Oroszország jobban örült volna, ha ők nyerik, de ez így még a magyar szuverenitás durva megsértésének is felfogható.

2010. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Éppen ez az, hogy konkrétan ez az eltévedős szöveg így ebben a kontextusban nem hiszem, hogy elhangzott. Véleményük meg csak lehet.
2010. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Véleményt mondhatnak. De azt ki nem sz@rja le?
2010. aug. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!