Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha orbán viktor visszavonul a...

Ha orbán viktor visszavonul a politikától a fidesz elkezd fogyni?

Figyelt kérdés
Egy puha személyi kultusz épített maga köré és minden hatalmat a saját kezébe vont. Emiatt visszavonulása zavart okozhat a fideszen belül, amellett a fideszbirkákat is elbizonytalanítja.
2021. aug. 11. 09:50
A kérdező szavazást indított:
a fidesz gyengébb lesz oviktor nélkül
a fidesz ugyaolyan lesz oviktor nélkül
a fidesz erősebb lesz oviktor nélkül
24 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyengébb lesz, vagy akár ebben a formában nem is lesz tovább Fidesz.


Azt nem értem, ehhez miért kellett "fideszbirkázni".

2021. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Orbán önként soha nem fog visszavonulni. Ez biztos. Ha meg nem önként kell visszavonulni akkor az egy teljes hatalmi káoszt fog okozni a Fideszben és osszedolnek, mint a kártyavár.
2021. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Delyó hogy ezt itt jól meg szavazzuk....
2021. aug. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem értem én sem, miért nem lehetett volna ezt a kérdést a másik tábor sértegetése nélkül feltenni. Ennyire frusztrált vagy? Akkor bizony nem csak a fideszben van a hiba.
2021. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2: az egyértelmű, hogy Orbánnak élete a politikai játszmázás, különösen, hogy nemzetközi szinten is sakkozhat a nagyokkal, beszélnek róla, ez az ambíciója, hogy nemzetközi szinten is meghatározó politikus legyen


Erről nem mondana le magától sohasem, hacsak le nem váltja a nép.

2021. aug. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

fideszbirka: egy pillanatra valóban elgondolkoztam ez e a megfelelő szó, aztán mégis ezt írtam.


Van rá esély hogy 22-ben és majd 26-ban sem ő lesz a miniszterelnök. fidesz 2/3-ad meg már sose nem lesz.

Egy kiépített párhuzamos kormányzat ellenére sem érezheti magát teljesen királynak, ami nem biztos, hogy elviselhető számára.

2021. aug. 11. 10:14
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

" egy pillanatra valóban elgondolkoztam ez e a megfelelő szó, aztán mégis ezt írtam"


Nagyon nem volt megfelelő. Alaptalanul általánosítasz, megsértesz vele egy csomó embert, azonnal beskatulyázod magad az "elvakult balos libernyák" dobozba, és beindítod a szardobálást egy olyan kérdésnél ami amúgy tök érdekes és objektív téma.


"fidesz 2/3-ad meg már sose nem lesz."


2018-ban pontosan ezt gondoltam én is.

2021. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
Ne aggódjatok, nem lesz itt balos kormány 2022-ben, hiszen nincs egyetlen vezetőnek alkalmas emberük sem.
2021. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
egymás torkának esnek
2021. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!