Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek mennyien fognak a...

Szerintetek mennyien fognak a kínai oltással oltakozni a következő 2 hétben? (1 millió adag érkezik) Gyorsan elfog fogyni vagy majd megmarad? (alul egy saját példa)

Figyelt kérdés

A háziorvosomnál egy olyan rendszer van, ahol egy online felületen (akiknek a nevét az állam már elküldte neki) lehet látni, hogy melyik vakcinából mennyi szabadon elérhető van éppen és lehet rájuk jelentkezni. (meg vannak adva időpontok)


A héten volt 10 adag moderna és most 61 adag kínai.


Amikor a moderna felkerült kb fél órán belül elfogyott. (vagy lehet még kevesebb) Mire az emailt megkaptam, hogy van elérhető, 1 percen belül megnéztem és már nem is volt. (nem egyszerre küldik ki, hanem véletlenszerű)


Péntek délután felkerült a kínai vakcina, eddig a 61 helyre csak 1 ember jelentkezett. (pedig 8 óra eltelt mióta lehet kérni)


2021. ápr. 24. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

A médiavárakozás az, hogy kb. mind a nyakunkra fog rohadni, de szerintem lesz annyi funkcionális alkoholista, akinek csak a tény, hogy újra mehet szeretett kocsmájába inni elég lesz ahhoz, hogy elfogadja.


Lehet, hogy nem őrületes tempóban, de szerintem el fog fogyni, főleg vidéken a fiatalok és középkorúak között.

2021. ápr. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Ki kell ábrándítsak mindenkit aki azt hiszi hogy a kínai vakcina megmarad és nem kell senkinek.

A 16-17 évesek is már alig várják, hogy megkaphassák a vakcinát.

Abban a pillanatban ha már nem lesz 18 év feletti aki kérné, ők fognak tolongani érte.

2021. ápr. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"A 16-17 évesek is már alig várják, hogy megkaphassák a vakcinát.


Abban a pillanatban ha már nem lesz 18 év feletti aki kérné, ők fognak tolongani érte."


Ez nem igaz... Pont ma mondta Orbán, hogyha elkezdik őket oltani akkor azt Pfizer-el fogják megtenni.

2021. ápr. 24. 02:28
 4/6 anonim ***** válasza:
22 vagyok. És kínait fogok kapni, egyszer sem volt kovidom. Szóval akkor hol a gond? Benne van a szerződésben is hogy nem beteg, hanem EGÉZSÉGES, TÜNETMENTES ember oltsa be magát mert ez egy védőoltás, bármilyen neve is van. Anyám oroszt kapott, volt kovidos és semmi baja. Ennyit erről, rengeteg az oltás ellenes uszító ember, nem szabad bedőlni nekik
2021. ápr. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Jó hallani hogy értelmes emberek is írnak ide véleményt! Fárasztó a sok hülyeség a védőoltások ellen.
2021. ápr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Update: 2 nap alatt eddig 6an jelentkeztek a 61 oltásra.
2021. ápr. 25. 09:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!