Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért baj az ha valaki érzelmi...

Miért baj az ha valaki érzelmi alapon szavaz?

Figyelt kérdés
Miért párosul ehhez negatív jelentéstartalom? pl: ha meggyőződésel hiszem h ez v az a gazd.pol jó, akkor az már érzelemnek is tekinthető?
2010. aug. 29. 06:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18 évesen még a Fideszre szavaztam. Azóta már tudom, hogy nagyot tévedtem. Soha többé nem szavazok atlantista, álnemzeti pártokra.
2010. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Az egyetlen normális párt a Fidesz! Ők dolgoztak az ország gazdagodásáért: Széchenyi-tervet írtak, egy csomó mindent felújítottak, az életszínvonal nőtt, a forint erősödött. Nem rabolták ki az embereket, Orbán nem mondott öszödi beszédet, meg satöbbi. Mi a f*sz nem tetszett az alatt a 4 év alatt? Nektek nem volt elég 40 év szocializmus, még mindíg a kisztitkár Gyurcsány seggét nyaljátok! Ehhez gratulálok! Szánalmak vagytok!
2010. aug. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Na látjátok,az előző tipikus példája az érzelmi alapú szavazásnak xD
2010. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 bumbi02 ***** válasza:
0%
lol te krampampuli... orbán talán nem volt kisz-es?:)) dehogynem.. igen ez a tipikus érzelmeire hallgató választópolgár...
2010. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

07:03- 18 vagyok és -szerinted sajnos- már szavazhattam. A szabad választások lényege az, hogy bárki bárkire szavazhat, aki teljesíti a kritériumokat. Ha valaki Vona Gábor lábköröm mérete miatt nem szavaz a Jobbikra, hát legyen, ha valaki azért nem szavaz a Fideszre, mert nem szereti a narancsot, hát legyen. Ez a szabadság.


Én egy majdnem 80 oldalas programlap alapján szavaztam a Jobbikra + a többiekét is átnéztem(fidesz, lmp).


"Sosem valaki mellett voksolok, hanem mindig valaki ellen"-Nem emlékszem ki mondta, de idehaza úgy sejtem, hogy sok emberre igaz ez a mondat. De ezzel nincsen semmi baj. Tiszteletben kell tartani mások döntését is.


A "Szebb Jövőt!" köszöntés-hűha, micsoda demagóg, rejtett szándékokkal teletűzdelt, propagandista mondat! Ajjjahj lassan a Heil Hitler szintjére lép.....'-.-

Hogyan ismernéd meg a pártokat, ha nem a féloldalas lapokat olvashatod? Nincs mindenkinek ideje lenyomni 30 oldalakat, méghozzá 5-ször. Szerencsénkre nem csak 2 pártunk van, szóval lehet választani...nem úgy, mint az usában.

2010. aug. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!