Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki fogja nyerni az előválasztást?

Ki fogja nyerni az előválasztást?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen mindegy, mert az igazi valasztason ugy is Orban Viktor nyer :)))
2021. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Elovaladektol nem lesz gyerek!
2021. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr
2021. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Az előválasztást Gyurcsány nyeri (ha nem is indul), a választásokat pedig Orbán.
2021. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Mindegy. Több okból: titeket Fletó és tettestársai úgy felizgatnak, hogy ti tényleg inkább előváladékoztok majd. A szavazataitok semmit sem jelentenek, mert előre le van játszva a meccs. Ti lesztek a legjobban átverve.

De az igazi csapás csak majd utána jön, mert tök mindegy, hogy Fletó ( maga helyett???!!!) kit küld, Orbán Viktor és a Fidesz győzni fog.

2021. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Elovalasztason azt az erzest szeretnek csak atelni, hogy milyen lehet egy valasztast megnyerni, mert a valos eletben mar 12 eve nem sikerult nekik?! :))))
2021. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Karácsony vagy Dobrev fog nyerni az 99%.
2021. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogy a kettő közül melyik azt viszont nem tudom.
2021. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ, hogy a kieső pártok kit támogatnak majd a második fordulóban. Az USA-ban is Bernie Sanders vezetett aztán minden más jelölt visszalépett és Bident támogatta így végül ő lett a demokraták jelöltje.


Itt a legesélyesebbek szerintem Jakab, Karácsony, Márki-Zay és Dobrev. Dobrev valószínűleg továbbjut a második fordulóba. Jakab vagy Márki-Zay valószínűleg továbbjut a jobboldali ellenzéki szavazóknak hála. Majd meglátjuk melyikük de eddig Jakab tűnik esélyesebbnek. Karácsony biztos, hogy továbbjut.


Ahogy mondtam ezután attól függ, hogy a visszalépett/kiesett jelöltek által ki a legkevésbé elutasított jelölt. Ez alapján szerintem Dobrev biztos nem nyeri meg (kivéve ha egy megállapodás keretében Karácsony visszalép Dobrev javára). Karácsony mögé valószínűleg sokan beállnak és az igazi kihívója a továbbjutott jobboldali jelölt lesz. Végül szerintem amúgy Karácsony fog nyerni, mivel az ellenzékben jóval több baloldali van.

2021. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező

Előbb várjuk meg hogy egyáltalán lesz-e előválasztás, mert még az sem biztos.

Egyre több helyen egyeznek meg maguk a pártok előre a győztes "jelölt" személyében, ott tök fölösleget előVÁLASZTÁSRÓL beszélni, hiszen ki van jelölve a pártok által, hogy kire kell szavazni. Mint a szocializmusban, amikor sok helyen eleve csak 1 jelölt volt, ahol meg volt 2 név a szavazócédulán, de mindenki tudta, hogy a Házmester Józsira kell szavazni, mert ő a nyertes.

2021. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!