Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik boldogabbak alapjáraton?...

Kik boldogabbak alapjáraton? A jobboldaliak vagy a baloldaliak?

Figyelt kérdés

Csak én látom úgy, hogy a jobboldaliak rettegnek mindentől, Orbánhoz hasonlóan állandóan keresik az újabb ellenségeket? Ugyanez igaz a Mi Hazánkra is. Minden egyes posztjuk gyűlöletkeltés.

Néha úgy érzem a jobboldaliak sosem fogják tudni kidühöngeni magukat. Mindig kell valaki, akit utálhatnak, akin letudják vezetni a frusztráltságukat. Szerintem sosem lesznek boldogok.


2021. júl. 24. 21:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%
Én meg pont azt érzem, hogy a baloldaliak folyton a nem létező fasisztáktól, náciktól, holokauszttól, meg a homofóboktól, patriarchátustól, nyilasoktól stb. rettegnek. Ezek már évtizedek óta nem léteznek még Magyarországon sem.
2021. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%

ezeket nem nevezném jobboldalinak, hanem csak populista nyerészkedőnek.


egy jobboldalinak az országa az első.

az egysége, az ott élők jobbléte.


namost a fidesz első számú célja szétlopni, jog fosztani és nyomorba taszítani a honfitársait.

2021. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
Ahol jobbos kormány van, ott a jobboldaliak, ahol balos, ott a baloldaliak.
2021. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
35%
Akkor most legyünk mind jobboldaliak. Így leszünk boldogok! 👌😀
2021. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%
Én azt vettem észre (centristaként) hogy a jobboldaliak. A baloldaliak mindig vagy a homofóbiával gondolkodnak, vagy a rasszizmussal, vagy egyéb "problémával". Emellett itthon még nem, de az usaban pl: divat mindenféle személyiségzavarban (depresszió, szorongás, stb) szenvedni.
2021. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
28%
Ha csak ezt az oldalt nézem akkor egy kicsit sugallja mennyi a sok retardált, mentálisan sérült balos.
2021. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
55%

A kérdés már megbocsáss de így önmagában egy ordas nagy baromság.

A legboldogabbak azok, akik nem is foglalkoznak olyan dolgokkal mint "jobboldal" meg "baloldal".

A jobboldali és baloldali, az két boldogtalan, az életét utáló és utálatát bizonyos dolgokra/csoportokra kivetítő ember kűzdelme.


Én a magam részéről az alábbiakat tartom a legboldogabbaknak:


-Bhutániak (azért mert hiába szegény ország, az emberek elvannak, az országuk pedig nem a GDP-t, hanem az emberek boldogságát akarja növelni. Nyugodt, csendes életük van, és nem foglalkoznak a világ többi részének problémáival)


- Mongol nomádok (csak fölülnek lovaikra, és jó helyre mennek, ott lesátoroznak, kicsit legeltetik az állataikat. Azt csinálnak, amit akarnak, az életükbe semmi nem szól bele csak a természet)


- Yukon menti Prémvadászok/aranymosók (ugyanazért mint a nomádok, távol vannak minden problémáktól, az életükbe nem szól bele senki, és ha kell vadásznak maguknak élelmet)


- a Brazil Piraha törzs tagjai

( ők az a törzs, amelyik még a számokat sem ismeri, viszont ők Brazília, és talán a világ legboldogabb törzse)


- Új-Zélandi farmerek (én is jártam ilyen embereknél, kéthetente egyszer járnak bevásárolni, egyébként a farmjaikon élnek és állatokat tartanak, semmi stressz, semmi görcsölés, a levegőjük és vizük tökéletesen tiszta, és elvannak, nem foglalkoznak a számukra oly távolinak tűnő világ bajaival.


- Tristan da cunha lakosai (a világ legeldugottabb szigete, a lakók mind rokonok, művelik földjeiket és szevasz, nincsenek nagy gondjaik, és ez nem biztos de tudtommal a netet is kiköttették mert senki nem akarta fizetni az előfizetést, és a honlapjukat is Saint Helena-rol intézik)


Még feltenném a listára a Szentinelézeket, de róluk annyira nem tud senki semmit, hogy azt sem tudjuk boldogok-e vagy sem.

2021. júl. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!