Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik boldogabbak alapjáraton?...

Kik boldogabbak alapjáraton? A jobboldaliak vagy a baloldaliak?

Figyelt kérdés

Csak én látom úgy, hogy a jobboldaliak rettegnek mindentől, Orbánhoz hasonlóan állandóan keresik az újabb ellenségeket? Ugyanez igaz a Mi Hazánkra is. Minden egyes posztjuk gyűlöletkeltés.

Néha úgy érzem a jobboldaliak sosem fogják tudni kidühöngeni magukat. Mindig kell valaki, akit utálhatnak, akin letudják vezetni a frusztráltságukat. Szerintem sosem lesznek boldogok.


2021. júl. 24. 21:15
A kérdező szavazást indított:
A baloldaliak boldogabbak.
A jobboldaliak boldogabbak.
21 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Jobboldaliak. Elfogaják a testük. Nem sírnak, ha kinő a szakálla a srácnak mert lány akar lenni
2021. júl. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

A baloldaliak, talán nem?

Állandóan attól rettegnek,hogy valaki bántja szegín romákat, vagy a megakarja védeni a gyerekeket az lmbt propagandától.

2021. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1-es!

De háromszor hangosabban sírnak a jobboldaliak amiatt, ha ugyanolyan jogokat akar egy szakállas nő, mint ami nekik van.

2021. júl. 24. 21:20
 4/17 anonim ***** válasza:
36%

Magyarországon egy olyan hír alatt is sokan Orbánoznak' ami mondjuk egy elefánt bébi születéséről szól valamelyik állatkertben.


Ez sokat elárul a baloldali mentális egészségről... 😕


Mivel én nemzetben gondolkodom, és nemzettársam a baloldali ember is, komolyan aggódom miattuk.. De nem tudom ebből, hogyan lehetne kizökkenni, ha 2022-ben is sima Fidesz lesz.

2021. júl. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
A jobboldaliak boldogabbak. Részletesen magyarázva [link]
2021. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Nincs igazad kérdező!

Én jobboldali, Mi Hazánk szimpatizánsként teljesen boldog ember vagyok. Saját ismeretségi körömben is azt tapasztalom, hogy a jobboldali beállítottságú ismerőseim közül többen élnek boldog, kiegyensúlyozott életet.

2021. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%

Én boldog heteró férfi vagyok, feleséggel, saját gyerekekkel, ennél több nem is kell nekem.

Ha másnak az a boldogság hogy az utcán kikiálthatja hogy homoszexuális, akkor tegyen úgy.


(Azért remélem érződik a különbség)

2021. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Oldaltól függetlenül akik nem gyűlölködnek. A szelíd lelkűek, a lelki szegények, akik szomjúhozzák az igazságot, stb..
2021. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Nyilván jobboldal, van bennük normális érzelmi kötődés, nemzeti érzés, szeretet valami iránt (nemzet), igazságérzet (lásd Trianon), egyszóval lelki világ, tisztelet a hagyományok iránt, és sokkal kevesebb a betegség, identitászavar, normálistól eltérő identitás köztük.
2021. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%

#5 Elolvastam ezt az agymenést, és végig Orbán Viktorra asszociáltam, mint jó megjelenésű, magas férfire (a magasságot ugye a magas IQ-val hozták összefüggésbe), és ráadásul jobboldalisága okán még a fogyókúrában is sikeres. :D

Hát mit ne mondjak, szakadtam a röhögéstől.

2021. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!