Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról,hogy...

Mit gondoltok arról,hogy 2021-ben is lesz nyelvvizsga amnesztia?

Figyelt kérdés

[link]


Véleményem szerint, ez a HÖK hatékonyságát bizonyítja.Azaz, a HÖK hatékonyan képviseli a diákok érdekeit.


Magyarországon, ez a nyelvvizsga mánia, csak a nyelvvizsga maffia érdekeit szolgálja.

Nincs más ország az EU-ban, ahol van ilyesmi.


2021. júl. 24. 16:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

Magyarul:

Tehát a rendes,jó tanuló gyerek izzadjon ki még egy nyelvvizsgát is,de aki annyira életképtelen,hogy a járvanyra fogva nem tudja ezt megcsinálni,az majd vigyorogva veszi át a diplomáját.


No comments😡😡😡

2021. júl. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvészetet tanulok, talán ér valamit a véleményem ezen a téren. Ha járvány van és nincs jelenléti oktatás, majd emiatt amnesztiát vezetnek be, azt én megértem. Nincs ott a tanár, nincs aki elmagyarázza, nincs aki gyakoroltassa. Azzal viszont nem értek egyet, ha járvány nélkül is amnesztia van. Meg kellene végre érteni, hogy nyelveket nem azért kell beszélni, mert szép zöld a bizonyítvány fedele, hanem azért, mert egy globalizált, nyílt világban élünk, bárhol szükség lehet egy idegennyelvre. Akár nyaralás során, akár munka során, vagy ha megkérdi egy külföldi a plázában, hogy merre van a mosdó. A nyelvtudás sosem lehet fölösleges.
2021. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Helyes, úgysem ér semmit sem.
2021. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintetek jövőre is lehet?
2021. júl. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
sztem egyetem mellett nagyon nehéz megcsinálni, főleg az, aki nehéz egyetemre jár, a középsulis tanáraimról meg inkább nem is beszélnék...
2021. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!