Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról,hogy...

Mit gondoltok arról,hogy 2021-ben is lesz nyelvvizsga amnesztia?

Figyelt kérdés

[link]


Véleményem szerint, ez a HÖK hatékonyságát bizonyítja.Azaz, a HÖK hatékonyan képviseli a diákok érdekeit.


Magyarországon, ez a nyelvvizsga mánia, csak a nyelvvizsga maffia érdekeit szolgálja.

Nincs más ország az EU-ban, ahol van ilyesmi.


2021. júl. 24. 16:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Kitolás azokkal, akik becsületesen lenyelvvizsgáztak.
2021. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Más országokban már középiskolában olyan szinten megtanítják a diákokat angolul, hogy nem kell előírni a papírt. Nálunk ami megy nyelvoktatás címén, az meg vicc kategória, de abból is a szomorú vicc.
2021. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1#


Miért nem tiltakoztak akkor, amikor ezt bevezették?

Ő bajuk.

2021. júl. 24. 16:19
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Én is lenyelvizsgáztam és nem érzem kitolásnak, mert hiába csináltam nyelvvizsgát, megszólalni nem tudok már németül, úgyhogy kb semmit nem is ér az ilyesmi.
2021. júl. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Hogy ez jó A PÁRT-nak, hiszen verethetnek arra, hogy mennyi diplomás van, és ezek a diplomások talán kevésbé tudnak tájékozódni külföldről, a nyelvismeret hiányában, így nagyobb valószínűséggel lesznek fidesz szavazók, és kisebb valószínűséggel hagyják el az országot.
2021. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Bicskanyitogatónak tartom, mivel semmi okuk nincs erre. Szerencsére engem nem érint, azokat viszont sajnálom akik most azt látják, hogy amit tőlük elvártak, azt másoktól nem fogják.
2021. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Már elnézést, de aki el akar végezni egy egyetemet, attól minimum elvárás egy közép- és egy alapfokú nyelvvizsga. Még nekem is sikerült, pedig nagyon rossz a nyelvérzékem.

Aki azon nyavalyog, hogy "minek kötelező a nyelvvizsga", annak talán nem is kellene odajárni. Annyi szép szakma van még a világon. De mindenekelőtt rettenetesen szégyellnie kellene magát.

2021. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Eddig is vót gyerekem. Ötven éves vagyok de soha senki se kényszerített nyelvvizsgára.
2021. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy miért zavar ez sokakat.

Ne legyünk már irigyek.


A nyelvvizsga maffia anno kilobbizta,hogy kell a nyelvvizsga papír a diplomához.Gondoljatok bele,hogy az emberek mennyi pénzt fizettek ki csak azért,hogy vizsgázhassanak.


Az egyetemeken kellene rendes szakmai nyelvoktatás, kötelező tárgyként, annyi féléven keresztül amennyi maga a szak is.

Szlovákiában így csinálják például.

2021. júl. 24. 16:25
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Remélem mert én már nem tanulok angólt
2021. júl. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!