Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, hogy viselitek...

Ellenzékiek, hogy viselitek ezt a kormányt?

Figyelt kérdés
Mit éreztek? Összeszorul a gyomrotok? Gyűlölet, düh? Le tudjátok vezetni valamivel? Meséljetek nyugodtan. Meghallgatom
2021. júl. 21. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Szeretme a Fideszt es rajonkok Orbanert ... csak ne aruljatok be Gyurcsanynak, mert akkor nem jon a ho vegen a csekk Gyuri bacsitol :)
2021. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Semmit unom már ezt az alszenteskedo politikát. Csomóan ezt mondják hogy keresztény konzervatív közben meg sz@rnak mindenbe b@sznak fűvel fával mint Szájer, jachtoznak mint szijjartó, helikoptereznek mint rogan, és orgiaznak mint Borkai.


És ez csak ami kiderult.

2021. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem mondhatpk semmit, mert a Pegazus is figyel es Soros is megnezi hova kuldi a penzt ... ne tegyel fel ilyen kerdeseket, vagy elotte te is utalj mint Soros Gyorgy! :D
2021. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
2: Mi a frászt zavar az téged, hogy valaki felmegy egy yachtra? Én is voltam már.
2021. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
Sz*rul
2021. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Engem igazából csak bosszant, hogy a nyilvánvaló, kicsinyes akcióik, uszításaik és manipulációik milyen hatásosak, és mennyien hiszik el őket. Utálat, düh nincs bennem, tudomásul veszem, csak bosszant.
2021. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fsms ***** válasza:
30%
Nehezen.
2021. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
83%

Igen, rosszul viselem. Szorongok, félek, dühös vagyok, elkeseredett.


Ugyanakkor kicsit félek a változástól is. Mert például Gyurcsányt is a pokolba kívántam annak idején, ma meg már visszasírom. Mi van, ha odáig fajul a helyzet, hogy még Orbánt is visszasírom egyszer? Na ez az igazán durva.

2021. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
Engem leginkább az zavar benne, hogy magukról úgy beszélnek mintha hazaszeretőek, keresztények, nemzeti érzelműek stb lennének, közben teljesen ellentétes dolgokat csinálnak pl.: Fudan egyetem kapcsán (is) való együttműködés Kínával, ahol ugye üldözik a keresztényeket
2021. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!