Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szavazni fogsz a gyermekvédelm...

Szavazni fogsz a gyermekvédelmi népszavazáson?

Figyelt kérdés
„A kormány úgy döntött, hogy népszavazást kezdeményezünk öt kérdésben. Ezek a következők. Először. Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek köznevelési intézményben a szülő hozzájárulása nélkül szexuális irányultságokat bemutató foglalkozásokat tartsanak? Másodszor. Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekek számára nemi átalakító kezeléseket népszerűsítsenek? Harmadszor. Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekek számára is elérhető legyenek nemátalakító kezelések. Negyedszer. Támogatja-e Ön, hogy kiskorú gyermekeknek fejlődésüket befolyásoló szexuális médiatartalmakat korlátozás nélkül mutassanak be? És ötödször. Támogatja-e Ön, hogy a nem megváltoztatását bemutató médiatartalmakat jelenítsenek meg”

2021. júl. 21. 16:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%

9es


Ilyen a demencia nevű betegség agyi leepules

2021. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%
9es ezt a tv média sokk okozza, mindegy hogy bal / jobb a fanatizáló lélektani hadviselés ....
2021. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
72%
9es vagyok, először is úgy szorítottam be a számat, hogy ne röhögjek fel hangosan, aztán felajánlottuk neki, hogy ha esetleg problémái akadnak a szavazólap értelmezésével és helyes kitöltésével, akkor segítünk.
2021. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
44%
Egy rajz erejére betérek..
2021. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%
Igen ilyesmik vannak de mindkét oldalon higgyétek el. Mindkét oldal hozza a láthatóan leépült tatát, hogy szavaztassa akire szeretné.
2021. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 mindentudó99 ***** válasza:
38%
Brüsszelt kötelességünk megállítani. Menni kell szavazni
2021. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Andizsuzsi ***** válasza:
63%
Tegye fel a kezét aki személyesen vagy a gyereke révén találkozott a fentiekkel bármelyik iskolában!?
2021. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

"Egy rajz erejére betérek.."


Arra minek? Az az 5 ember fogja látni a rajzod akit ott a teremben látsz mint bizottsagi tag. Esti számoláskor mosolygunk egyet rajta aztán ennyi.

2021. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
75%

9es vagyok, a kérdésre még reagálnék.

Nem, biztos, hogy nem fogok szavazni, de szavazatszámlálóként ott leszek, mert egyrészt nagyon jó hangulatban szokott telni, másrészt látni akarom, hogy kik azok az elmeroggyantak, akik részt vesznek Magyarország történelmének legnevetségesebb népszavazásán.

2021. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%

Elnézést a lassúságomért, de nekem csak most kezd leesni, hogy akkor most ez egy rendes elmenős, ikszelős, Népszavazás lesz?! Nem is csak a szokásos konzultáció? Mert azt nem tudom komolyan venni…De akkor ez egy személyesen kitöltendő nemzeti konzultáció lesz? Erre válaszolni is megalázó nem hogy megjelenni személyesen:(

Ilyen kérdéseket látva, hogyan is hihetném hogy van ebbe beleszólásom? Már az elején közlik velem, hogy ez nem fair play.

2021. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!