Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a Watergate botrány magyar...

Ez a Watergate botrány magyar változata?

Figyelt kérdés
Orbán kormány illegálisan hallgatott le egyértelműen ellenzéki üzletembereket, újságírókat politikusokat. Ilyenkor nem lemondani szokott a miniszterelnök?

2021. júl. 19. 11:56
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
56%

Ezekben a cikkekben nincsen semmi valódi információ.

Van egy SW és valószínűleg használták. De arról, hogy a titkosszolgálat használta és milyen személyek megfigyelésére, arról egy szó sincs. Ami valahol természetes is, hiszen azért titkosszolgálat. Ha valaki a tevékenysége, kapcsolatai révén a titkosszolgálat figyelmébe kerül, akkor az sem mentesíti a megfigyelés alól, hogy ellenzéki újságíró.

2021. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
300 magyar telefonszám volt csak a kiszivárgott adatokban amelyek közül már több embert is beazonosítottak. Hiába hazudsz fidesztroll.
2021. júl. 19. 13:30
 33/46 anonim ***** válasza:
50%

"Ha valaki a tevékenysége, kapcsolatai révén a titkosszolgálat figyelmébe kerül, akkor az sem mentesíti a megfigyelés alól, hogy ellenzéki újságíró."


Ezt nem ártana megjegyezni mindenkinek. Még azzal egészítem ki, hogy aki "látótérbe kerül", egy ideig azt is megfigyelhetik. Pl. beszélgetek egy rég nem látott ismerősömmel, aki kontaktusban áll egy megfigyelt személlyel. Ezzel "látótérbe kerültem", és amíg nem tisztázódik érintetlenségem, addig megfigyelnek.

2021. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
47%

32

Pont a telex vagy a hvg írta, hogy az a 300 telefonszám bárki számára hozzáférhető egy tök nyilvános adatbázisban, szóval ez sem jelent semmit.

2021. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
24%
Mondjuk nem lep meg ha megfigyeltek személyeket, mert elvileg erre van kitalálva a titkosszolgálat. Ha valakinek az az életcélja, hogy kormányt buktasson, és nem riad vissza semmiféle eszköztől, azt természetes, hogy megfigyelik.
2021. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
27%
Van olyan barátom, akit a munkája révén két titkosszolgálat is figyel. Valószínűleg időnkén engem is megfigyelnek miatta. Nem lépődnék meg, ha fent lenne a számom egy ilyen listán. De nem is érdekel, ez a dolguk.
2021. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
31%
Egyértelmű, hogy megfigyelnek olyan személyeket is, akik "vehemensen" kormányellenesek, hogy esetleg nem áll-e szándékukban radikális eszközöket alkalmazni, vagy ilyen eszközöket használó személyekkel kapcsolatot kialakítani.
2021. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Akkor kormánypártit is megkéne, h nem akar e mondjuk terrorcselekményt elkövetni ellenzékiekkel szemben, de vhogy az elmaradt? Akkor h is van? Na takarodj...
2021. júl. 19. 13:49
 39/46 anonim ***** válasza:
19%

39

Meg fogsz lepődni, ezt is figyelik.

2021. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
16%

37!


Te vagy a mindenkit lehazudozó vér-DK-s?

Persze egyetlen érved a "hazudozásaim" alátámasztására: FIDESZTROLL vagyok!

Ja, várjunk csak! Azért hazudok, mert fidesztroll vagyok és azért vagyok fidesztroll, mert hazudok. Tehát megint csak annyit mondtál, nincs egyetlen érved sem.

Aztán jön a szalmabáb érvelési hiba: Elmondod, hogy miért nem igaz, amit írok... csak éppen olyat nem írtam.

Te annyira buta vagy, hogy nem vagy képes felfogni, hogy két halmaznak lehet metszete és az egyik halmazba való tartozás nem zárja ki a másik halmazba tartozást.

Tipikus ballib gondolkozás (ha ezt lehet gondolkozásnak nevezni): Elkaptak az USA-ban egy drogos bűnözőt, aki a rendőri intézkedésnek ellenállt, majd keményebb fellépésbe belehalt és azonnal kitalálták a balosok, hogy a rendőr rasszista volt. Véletlenül sem azért kapták el, mert bűnöző volt és véletlenül sem azért került földre, mert nem volt hajlandó beszállni a rendőrautóba...

Ha valaki feka, bőven lehet bűnöző és azért intézkednek vele szemben a rendőrök.

Ha valaki balib újságíró, bőven lehet bűnöző és ezért figyelik meg.


Azt már csak te költöd hozzá, hogy "Az h valaki nem kormánypárti nem ok a lehallgatásra".

Szerepelt a cikkben, hogy miért figyelték meg? Nem.

Akkor meg ne hisztizz és ne nyalj be tövid a posztkomcsiknak!

2021. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!