Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miert akarjak mindenkire...

Miert akarjak mindenkire raeroltetni ezt az lmbtq mozgalmat?

Figyelt kérdés

Mar unom, hogy a csapbol is ez folyik, konkretan az emberek szajaba akarjak ragni, hogyha valaki mar meleg az teljesen normalis, nemtelen gyermekek szuletnek, buzditjak a nepet, hogy gaz, ha nem vagy legalabb biszex. Meg ez a pride felvonulas is elborzaszt. Miert kell a kirakatba rakni, hogy otthon naluk mi van. Hetero felvonulas sincs tudtom szerint. Es egyetertek abban, hogy hazassag csak ferfi es no kozott kottethet.

Addig nem zavar, ameddig ezt maguk kozott csinaljak. Tiz eve nem volt divat melegnek lenni. Ha ezt a sok polgarpukkaszto kampanyt mondjuk a korhazak felujjitasara szantak volna, mar vilagszinvonalu egeszsegugyunk lenne.

Felreertes ne essek, nem utalom oket, Krubi szavaival elnek "engem nem erdekel, ha szpnak a bzik, de a szavaimat nem valogatom".


2021. júl. 9. 11:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Ohh te szegény, gondolom mindennap bántanak a melegek, követelik, hogy te is közéjük tartozz. :)
2021. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos a nyugati kultúrmocsok előbb-utóbb ide is elér. Meg vannak olyan pártok / politikusok, akik kb csak arra képesek, hogy majmolják azt, ami épp nyugaton zajlik.
2021. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Rothadó Narancs ***** válasza:
76%
A fityesz rágja az emberek szájába lépten-nyomon. Ők tolták túl az új törvényüket.
2021. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem akarják ráerőltetni, nekem még senki mondta ezt.
2021. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%

ha unod, hogy a csapból is ez folyik, akkor miért tteted fel ezt a kérdést? nincs elég ilyen kérdés már?


1. normális a homoszexualitás, akár a maszturbálás. régen egyik sem volt, változik a világ.

2. nem tudom, hol buzdítanak arra, hogy legyen homoszexuális, biszex, én még ilyennel nem találkoztam soha.

3. engem a népirtó pedóegyház körmenete borzaszt el, de ezzel nem sírom tele a netet. egy demokráciában mindenkinek joga van vonulgatni, aki ettől jobban érzi magát. ha te heterókkal akarsz vonulni, érezni, hogy egy közösséghez tartozil, szervezd meg és vonulj. te dolgod. más meg minn vonul az ő dolga.

4. az hogy te mivel értesz egyet, az a szived joga, de másoknak nem kötelező azt gondolni, azzal egyetérteni. de neked sem kell másokkal. ettől lesz a világ érdekes.

5. ez ugyan olyan mint a magyar nyelv külhonban. addig nem zavar míg otthon magyarul beszélnek, de az utcán ne, ez szlovákia, románia, stb. szerintem meg lehessen magyarul beszélni, és annak se kelljen bujkálnia aki homoszexuális. nem árt vele senkinek. attól senki nem lesz homoszexuális, mert homoszexuálisokat lát az utcán. téged se lehet homoszexuálisnak átnevelni. de tudod mit, próbáld meg: legyél egy hétig homoszexuális. majd meséld el, sikerült-e

6. jelenleg a kormány feladata az egyészségügy finanszírozása, de a jelenlegi korménynak mások a prioritésai.

7. de érdekel. méghozzá anynira, hogyképes voltál kérdést is kiirni

2021. júl. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
12%
Felesleges megkérdezned, itt azt mondják, hogy nem erőltetése, hogy a filmeket teli rakják velük, vagy mondjuk ami volt Coca Cola plakát.
2021. júl. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 hypno ***** válasza:
78%
Miért erőlteted ránk, az orbánista hülyeségeidet? Már pont elegünk van az ilyen goebbelsi propagandából.
2021. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%

Jó kérdés. Szerintem két dologról van szó. Nyomják a melegeket és a guta megüti őket, hogy a magyar kormány megvédi a gyerekeket tőlük. Sokáig fogja zaklatni a magyarokat az EU, a USA és a hazai álmagyar ellenzék. Ki kell tartani a magyar gyerekekért.

Nem belőled akarnak meleget csinálni mert tudják, hogy az nem menne de azt akarják, hogy hódolj be nekik és ad nekik a gyerekeidet. Soha!

A másik cél a családok és nemzetek elpusztítása és erre jó a lmbtq mozgalom.

Vegyél egy ékezetes billentyűt. Nem drága.

2021. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

#8 ezt inkább a pedoegyház akarja

beléptünk egy klubba, ahol vannak szabűlyok. ilyen pl. az emberi jogok.

a többi meg badarság, se a család se a nemzet nem sérül mert vannak homoszexuális tagjai.

2021. júl. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg a Viktorod miért nem hagyja békén a melegeket? Amíg nem támadták őket az évi 1 hétvégi pride-on kívül alig hallottál róluk. Ugyanolyan jogokat kellene biztosítani, nem elvenni/gusztustalan módon azt sugallni, hogy a homoszexualitás pedofília kategória.
2021. júl. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!