Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek mit szólnak hozzá,...

Fideszesek mit szólnak hozzá, hogy a csikóhalaknál a hímek szülnek?

Figyelt kérdés

"a veszélyeztetett fajnak számító csikóhalaknál valóban a hímek hozzák világra az utódokat. Ők vigyáznak ugyanis a nőstények megtermékenyített tojásaira hasüregükben, amíg azokból kikelnek a kis csikóhalak."



Borzasztó liberális ez a természet :(


[link]


2021. júl. 5. 17:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

"Homoszexuális és biszexuális viselkedést több mint 500 állatfajnál figyeltek meg a főemlősöktől a laposférgekig.[52][53] Ezek a viselkedésfajták magukba foglalják a szexuális tevékenységet, az udvarlást, a vonzódást, a kötődést és a nevelést is. A biológus Bruce Bagemihl kutatásai szerint az állatvilágban sokkal nagyobb a szexuális sokszínűség – beleértve a homoszexualitást, biszexualitást és a nem szaporodási célú közösülést is –, mint amennyire azt a tudomány eddig belátta.


A homoszexualitással foglalkozó szakirodalom átfogóbb művei általában említést tesznek egy (a szarvasmarha tenyésztés során megfigyelhető) jelenségről. Mégpedig arról, hogy bizonyos bikák nem hajlandók nőstényekkel szexuálisan érintkezni, viszont ha fiatalabb bikákat vezetnek számukra elő, akkor azok látványára a tenyészbika izgalomba jön. Viszont ha ezt sokszor megismétlik, gyakran előfordul, hogy ez a módszer egy ponton túl már nem működik, mert a bika egy idő után a nőstény álltokra már egyáltalán nem reagál, a mellett, hogy kizárólag a fiatal hím állatok látványa képes izgalomba hozni, ezt az izgalmat többé nem hajlandó a tehénen levezetni.[33]"


[link]

2021. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%

Már ott gyanakodni kezdtem, hogy hal esetében tojást ír a cikk. (Valószínűleg egy angol cikket fordított le a "szerző", akinek fogalma sincs sem a biológiáról sem a nyelvről. Sajnos ma már akvarista csoportokban is tojásnak nevezik az ikrákat.)


Csikóhalaknál az történik, hogy a megtermékenyített ikrákat a hím őrzi a testének erre szolgáló részében. Szó nincs arról, hogy az ikrákat a hím tenné le!

Szájköltő halaknál is általában a hímek őrzik az ikrákat és a kicsiket.

2021. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a jövőben elképzelhető, hogy a férfiak is szüljenek.

[link]

"A világ egyik vezető termékenység szakértője a közelmúltban kijelentette, hogy hamarosan a transzszexuális anyák is teherbe eshetnek. Dr. Richard Paulson, az Amerikai Reproduktív Orvosi Társaság elnöke szerint azok a nők, akik férfiként kezdték az életüket, hamarosan alkalmasak lesznek rá, hogy méh transzplantációban részesüljenek."

2021. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
A csikló már eleve női nemi szerv 😄👍
2021. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%
Semmit, náluk így alakult ki, ott ez a természetes. Nálunk meg fordítva.
2021. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
91%
Most, hogy ezt megtudtam, biztosan gyurcsánynéra szavazok.
2021. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%

És akkor most az a tanulság, hogy szüljenek nálunk is a férfiak?

:DDDD

2021. júl. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%

#17!


Csak a lóvá tett férfiak! :D

2021. júl. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!