Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nálunk miért nincs kint...

Nálunk miért nincs kint mindenhol a Magyar zászló?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a románok mindenhova kirakják a nemzeti lobogót még a legutolsó budira is ami durva. Nálunk miért nincs ez így mikor nekúnk fontosabb a haza?

2021. júl. 3. 06:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nalunk nem unnep ha budira megyunk ... mi unnepkor tesszuk ki a zaszlot :)
2021. júl. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Mert a haza nem attól lesz fontos, hogy folyton zászló van a kezünkben. Ez inkább annak a jele, hogy az emberek nem érzik át valóban a dolgot, ezért kénytelenek külsőségekben megmutatni folyton.
2021. júl. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
A románok kompenzálni akarnak ezzel valamit.
2021. júl. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Azok raknak tele mindent zászlóval, akik érzik, hogy a föld nem az övéké, csak befészkelték magukat más városaiba, kultúrájába. A zászlókkal próbálják hitegetni magukat; minél több van, annál nagyobb vaj van a fejükön.


Ugyanez figyelhető meg pl. az USA-ban. Azok is megölték az őslakosokat, elvették mindenüket, aztán most még a budira is amerikai zászlót tesznek, hogy bizonygassák, hogy az az ő istenadta földjük.

2021. júl. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Személy szerint azért nem rakok ki zászlót, mert nem érdekel a nemzetiségem.

Plusz a politika miatt nem is nagyon vagyok büszke arra, hogy magyar vagyok. A külföldiek csak röhögnek rajtunk :)

2021. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Anélkül is tudom, hogy melyik országban vagyok.
2021. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Kokárdám sincs, elsősorban ember vagyok, csak másodlagos, melyik nemzet tagja.
2021. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Mert nincs hagyománya.
2021. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
Attól lesz valaki igaz magyar, ha kiakasztja a zászlót és trikorol színű ruhában flangál fel alá és közben azt nem tudja felsorolni, hogy Magyarországnak mennyi megyéje van és azoknak mi a székhelye...?! Ezeket én műmmagyaroknak szoktam nevezni....Nem, a magyar akkor is magyar, ha nincs hülyére pingálva a trikolórral, belülről jön és nem kell játszani a műmagyart.
2021. júl. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

A budira én WC papírt szoktam kitenni nem zászlót.


Egy zászló nekem nem sokat jelent a magyarságomat belül élem meg a lelkemben szívemben nem paradezok vele még mutogatok lobalom lengetem mint egy kisgyermek.

2021. júl. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!