Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan kéne megismertetni a...

Hogyan kéne megismertetni a fiatalokkal a Gyurcsány-horrorkorszakot?

Figyelt kérdés
Akik nem voltak még elég idősek a Gyurcsány-időkben, őket hogyan lehetne hatékonyan tájékoztatni a tapasztalatokról?

2021. júl. 1. 21:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Hogyan lehetne a fiatalokkal megismertetni az Orbán féle diktatúrát?
2021. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
49%
1es nem értem a párhuzamot, attól még hogy utálja a Ferit, attól még szeretnir kell Orbit? Ne kötekedj :)
2021. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%
Tarthatnék róla előadásokat, saját tapasztalatból, bár nekem az jobban tetszett, mint az elmúlt 11 év.
2021. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
65%
A McDonaldsban lehetne kampányolni vele, lenne gázáremelés burger, munkanélküli pite, meg elkúrtuk menü.
2021. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
43%
3. Mazochista vagy, vagy amnéziás?
2021. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Te hány éves vagy?
2021. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%

Tudják ők, akárcsak én is.

De bármi jobb mint ez.

Valamint a fiatalok hozzá férnek a nethez és vannak érdekes HITELES adatok (mint pl amit már pár helyen itt is linkeltek), hogy pl itt is milyen rezsicsökkentés zajlik. Hogy a rezsiárak már rég lent vannak, csak míg ferinél azért voltak emelések, csökkentések, mert a világpiaci árhoz igazodott, addig itt magas árakon stagnál.

Nem emelik a fizukat, nem lehet semmit kezdeni komoly anyagi háttér nélkül, mindennek korbácsolják felfele az árat. A fiatalokat inkább ez érdekli.

Lehet itt szidni a ferit, de reálisabban kormányzott.

A "békés" tüntetőket meg hagyjuk szerintem. Ha most lenne olyan békés tüntetés tényleg éles lőszerrel lőnének a tömegbe.

Feri alatt nem volt arra példa, hogy igazoltatják a tüntetőket és felírják (listázás), Orbán alatt volt már ilyen.

Feri se a legszimpibb, de inkább Feri, mint Orbán... Ő a fiatalok ellensége és minden magyar emberé.

2021. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%
Sztem Orbánról is kéne, meg Feriről is, de párthoz kötötten. A 2dudás egy csárdába. 2es voltam!🤣
2021. júl. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Nálam lassan átbillen a mérleg nyelve. Orbánék folyamatos hazugságai már jobban zavarnak mint fletó könnygáza.
2021. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
57%
#7: Szent lótüdő... :)
2021. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!