Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem ciki a DK-nak ez a Homonna...

Nem ciki a DK-nak ez a Homonnay Gergely nevű élőlény?

Figyelt kérdés

[link]

Netán a magyargyűlölő Nidermüller Péter "babérjaira" tör?



2021. júl. 1. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Na, azért az origo által leírtakat ne tekintsük már hiteleseknek!
2021. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Gergely, Erzsébet Fenevadova nevű macska gazdája. Nincs vele semmi gond, jófej:)
2021. júl. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

3. Ha nem hiszel az Origónak, higgy a ratyinak.

[link]

Csak picit le kell görgetni, de addig is szórakoztató.

2021. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
4. Fura ízlésed van.😕
2021. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Ez képzeli magát macskának?
2021. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#3: Szinte már vártam ezt a panelt... Oda van másolva Homonnay Facebook-bejegyzése, de neked ez sem elég. :)
2021. júl. 1. 22:01
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Sajnos megint bejött a papírforma: az origo hazudott. Gyakorlatilag már annyira természetes ez, hogy ezután úgy tekintem, hogy automatikusan az ellenkezője igaz annak, amit állítanak.

Elolvastam 5-ös által adott linket. Tényleg szórakoztatóan idióta ez a fickó, de a tényeket akkor is tisztelem.


Márpedig Homonnay ezt írta:


"Magyarország egykori és jövőbeli miniszterelnöke [Gyurcsány Ferenc és Dobrev Klára] között címlapon lenni akkor is menő, ha ez a Ripost nevű szennylap.

Én valóban leírtam, hogy a franciáknak fogok szurkolni, de mivel a tengerparton voltam, amikor a meccs volt, senkinek nem szurkoltam. A másik két ember, ha jól emlékszem meg a magyaroknak szurkolt, ezt a Face-en bárki visszakeresheti."


És lejjebb van egy hozzászólás:


"...írják ezt azután, hogy Dobrev Klára többször posztolt (fényképpel) aznap arról, hogy kisfiával együtt szurkol a magyar válogatottnak. A jobboldali újságírók erkölcsi fölénye, aha."



Függetlenül attól, hogy mit gondolok a szivárványosokról, a tényekhez mindenekfelett ragaszkodom!

Az origo hazudott!

A ripost hazudott!

Jelen kérdés kérdezője kis eséllyel meg van tévesztve, de sokkal valószínűbb, hogy ő maga is ennek a hazudozó bandának a lelkes híve.


Nagyon szeretnék végre találkozni egy olyan jobboldali, konzervatív politikai híroldallal, amelyik a tényeket tiszteli!

Írom ezt jobboldali, konzervatív gondolkodású emberként!

2021. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
A böszme-szekta eleve a legalja mocsok gyűjtőhelye. Min vagy meglepve?
2021. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
9. Dobrev hazudott. Ne légy balga.
2021. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Persze, még fényképet is montírozott hozzá.

Mondom, nagyon-nagyon hiányzik nekem egy tényeket tisztelő jobboldali híroldal. Bár ahogy olvasom az itteni hozzászólókat, lehet, hogy pont azért nincs, mert túl kevés embernek lenne rá igénye.

2021. júl. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!