Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pécsen most két meleg orvost...

Pécsen most két meleg orvost vertek ájulásig. A farhátmeghajtásúak ezt hogy fogják kimagyarázni?

Figyelt kérdés
[link]

2021. jún. 28. 20:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
11: szerinted a melegek miatt csökken a magyarok száma?
2021. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%
A cikkben sehol sem írták, hogy azért verték meg őket mert melegek, valószínűleg a támadók nem is tudták. Amúgy én sem tudom, hogy kihez vonzódik a dokim, semmi közöm sincs hozzá. Az viszont durva, hogy nem az a probléma, hogy megverték őket hanem az, hogy melegek és úgy verték meg. Semmi helye a cikkben a nemi indentiásuknak
2021. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 sörpocak ***** válasza:
38%

"Nem próbálna senki iskolába besunnyogva megrontani (akár fizikálisan, akár lelkileg) gyereket, külföldi libsik nem követelnék, hogy Magyarország térdeljen le, és hasonlók, jó eséllyel nem foglalkozna ilyenekkel senki."


Már bocs, de Magyarországon ki próbált besunnyogni gyerekekhez és melyik magyar mondta nektek, hogy térdeljetek le? Azért kérdezem, mert sehogy se fér meg a fejemben, hogy külföldi hülyeségekért itthoni, magyar orvosokat és embereket kell ájulásig verni...


Nem ez megint olyan történetnek hangzik tőletek, ami úgy kezdődik, hogy valaki visszaütött.

2021. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
62%
12) olvasd el az előző válaszodat,a 10-est..
2021. jún. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem írják hogy azéet verték meg mert melegek. Ha én genyó vagyok és megvernek akkor mondhatom h azért vertek meg mert nő vagyok?
2021. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 sörpocak ***** válasza:
32%
Hűűű de lepontoztak egyesek, pedig még mindig ott tartunk, hogyha külföldön történnek, ha történnek hülyeségek, akkor az miért idehaza kelt belső feszültséget?
2021. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
25%
Van két kulcsszó a cikkben, rögtön a legelején: Pécs meg a "szóváltás". Ha nem lennének "melegek", akkor ugyanez a cikk most teljesen ellentétes előjelű lenne, és ők lennének a gonosz rasszisták, mert nem adtak cigit.
2021. jún. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
13%

LOL, még csak nem is tévedtem. Kellemetlen dolog ez az utóítéletesség...


[link]

2021. jún. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18) me legyél naiv,a cigi csak ürügy volt.ha lett volna náluk akkor ferrarit kértek volna.
2021. jún. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
13%
Védett állat megeszi a védett növényt tipikus esete
2021. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!