Miben változna gyökeresen az ország, ha az összefogás nyerne jövőre?
Figyelt kérdés
Légyszíves konkrét tényeket mondjatok, ne olyat, hogy mindenben, meg hasonlók.2021. jún. 27. 22:14
12/27 anonim válasza:
10-es
Te tényleg úgy hiszed, nem Gyurcsány lenne a leader?
Dehogynem
Anno, amikor a DK, az MSZP hatalmas bukása után megalakult, annak is egyetlen egy oka volt: teljesen szét akarta verni az ellenzéket, hogy majd újra egyesíthesse őket és az élére állhasson. Pontosan ez történik most. Tudta, hogy, mint MSZP-s politikus, itt már nincsen keresni valója. Így hát jött a rombolás.
13/27 anonim válasza:
"Csiszolom a kocsikat, mint az állat!..."
14/27 anonim válasza:
A Fidesz által felheccelt proli ultrák szétvernék Budapestet, hónapokig gyújtogatnának és óbégatnának, sokkal durvábban, mint 2006-ban. A Fidesz emberei (akiket már mindenhova beraktak) pedig gátolnák az új kormány munkáját így megbénulna az egész ország. Orbán igy kormányzóképtelenséggel vádolná az összefogást és mindent elkövetne, hogy új választást írjanak ki.
15/27 anonim válasza:
14-esnél van a lényeg, dióhéjban!
16/27 anonim válasza:
14-es
Ne prolizd az ultrákat, főleg ne akkor, ha fogalomzavarba szenvedsz.
Akikre te gondolsz, azok a huligánok.
Légyszíves, mielőtt irogatsz, gondold végig a dolgokat.
17/27 anonim válasza:
#16 Mea culpa. Elfelejtettem, hogy az ultrák igazi entellektüelek.
18/27 anonim válasza:
A társadalom alsóbb rétegei, munkanélküliek, legalsóbb keresetűek több segélyt, juttatást kapnának. A középosztály módosabb részének, vállalkozóknak meg kicsit rosszabb lenne a várhatóan magasabb adók miatt. A szabad piac jobban lenne korlátozva klímaváltozásra és egyéb zöld vagy baloldali elképzelésekre hivatkozva. A jelenleg itt lévő elsősorban német multik bizonyos leépítéseket kivonulásokat tennének, ha a számukra kedvező piaci környezet korlátozottabbá válna. Orbánt elsősorban a német nagytőkével való erős szövetsége tartja botrányai ellenére is viszonylag stabil pozícióban az EU-n belül, mert nekik érdekük, hogy Magyarország adóparadicsomként kedvező vállalati közeget biztosítson számukra, cserébe munkahelyeket teremtenek és idehozzák a telepjeiket. Ezen rendszer bírálói azonban úgy érvelnek, hogy ezáltal nagyon kiszolgáltatottak vagyunk a német gazdaságnak, illetve olcsó munkaerőt biztosítunk nekik. Akik meg a rendszer mellett vannak úgy látják, hogy Magyarország kis hal ahhoz, hogy egymagában önálló és erős gazdaságot építsen ki, így szükség van erős partnerek szövetségére ,valamint kedvezőtlenebb adózás esetén cégek hagynák el az országot és a munkanélküliség növekedne, több segély kellene, ami hitelfelvételekhez és eladósodáshoz vezethet.
19/27 anonim válasza:
Ambrus Attila letenne az agyagot es ujra elhelyezkedne a bank szektorban :)
20/27 anonim válasza:
Visszajönne ami 2010 előtt volt.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!