Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért mondják, hogy Budapesten...

Miért mondják, hogy Budapesten magasak a bérek, amikor valójában iszonyú gázok?

Figyelt kérdés

Most látok egy hirdetést:

KFC. Tudtad, hogy ezzel a három betűvel kezdődik a karriered?

Jelentkezz hozzánk Budapesten a Deák Ferenc téri éttermünkbe! 🍗 Biztos fizetés, szuper hangulat és valós előrelépési lehetőségek várnak Rád. Bruttó órabér 1.400 Ft/óra (bónusz, pótlékok, borravaló)

😍 Remek csapat, rugalmasság, tréningek



Ez aztán a remek lehetőség. Mindenkinek a legszebb álma, hogy nettó 900 forintét dolgozhasson emellett az infláció mellett. De nem a bér számít hisz szuper csapat és lehetőségek várnak rád, mint csirkecomb sütőre 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍


A Fideszes trollok miért mondják, hogy olyan jók a bérek?



2021. jún. 27. 00:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Gázok, na a gáz ára is feljebb fog menni, jóval.
2021. jún. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
41%
Én is Bpi cégnél dolgozom 600 ezer alatt sose kapok kézbe. Arra meg téged sem kötelez egy törvény sem, hogy csirkecombsütőnek menj.
2021. jún. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

A fidesz hiába adja elő a nagy gazdasági csodát, abból semmi se igaz.

A legalja pór nép azért van hogy kiszolgálja a dőzsölő felső osztályt.

De miért is fizetnének egy fillérrel is többet, ennyiért is BŐVEN találnak szolgát.

2021. jún. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
7%

"Érdekes, akik Nyugaton 1700 Euro nettót keresnek minimálbérben, azoknak miért nem mondják azt, hogy miért nem tanult?"


Szoktam mondani nekik is. 1700 euró az el sem éri a hazai fizetésem, a marhája meg azért kimegy.

2021. jún. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Megjött a napi 5 millát kereső segédmunkás
2021. jún. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekes, akik Nyugaton 1700 Euro nettót keresnek minimálbérben, azoknak miért nem mondják azt, hogy miért nem tanult?"

Mondják.

2021. jún. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Mert magasabbak.

A diplomás, szakmunkás is sokkal többet kap BP-n.

2021. jún. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, Magyarországon nagyon jól lehet keresni, csak jól kell helyezkedni. Én pl már korán, 2006-ban láttam, hogy mi lesz itt 10 év múlva. Összespanoltam a feltörekvő fideszes vállalkozokkal, hosszu évek talpnyalásával, és munkájával kivívtam a bizalmukat. Ma már nincs anyagi gondom a kapcsolatrendszeremen miatt. Neked is lepni kellett volna időben es akkor nem a csicska KFC hirdetéseket kellene nézned.
2021. jún. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
De legalább bevallod utolsó
2021. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#19

Ezen nincs szégyellnivaló, sőt. Én időben kapcsoltam, leleményes voltam, és ennek hála ma már csak annyi a dolgom, hogy élvezzem az életet.

2021. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!