Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jövő vár így Magyarorsz...

Milyen jövő vár így Magyarországra? Az EU kilépés egyre csak érik, a helyzet egyre súlyosabb

Figyelt kérdés

[link]

Az EU csúcson 2 képviselőn kívül mindenki csak taszajtott minket kifele az EU-ból.

Ami önmagában csak ijesztő, de maga Orbán is annak akarja (a pletykák szerint) szentelni a 2022-2026-os ciklusát, hogy kivezesse az országot az EU-ból.

De akkor mi lesz az eleve is elöregedő országgal és hanyatló demográfiával. Ha megtudják a fiatalok, hogy kilépünk az EU-ból, szó szerint a fiatalok több mint a fele felveheti a nyúlcipőt. Hiszen ha már kint él valaki és ott van a belejentett állandó lakcíme, már nem toloncolhatják vissza. De miután már kiléptünk, már letelepedési engedély és vízum is fog kelleni, csak munkahely által juthatsz ki, mint most Svájcba. Tehát nem lóti-futi mosogatóként, mert arra ott lesz az EU-s állampolgár román, lengyel, bolgár. Csak nagyon komoly szakembereket látnak, ha hiány van, azt sem biztos, hogy véglegesen.

Én biztosan menekülnék a jobb világba, mielőtt bezárulna Nyugat ajtaja és rajtam kívül még több millió magyar fiatal és középkorú.

Mi lesz így az országgal?



2021. jún. 25. 00:03
1 2 3
 11/30 Norbán ***** válasza:
76%
Jó esetben csak Orbán és csatlósai lépnek ki (bye bye), a többiek meg maradnának
2021. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
87%

"a kis és közepes vállakozásoknak megszűnne rengeteg mostani EU-s előírás"

Ezzel középkori szintre süllyednénk vissza. A mai magyar vállalkozók nagy többsége komoly ismeretekkel rendelkezik a bmw modellek és az ibizai apartmanok tekintetében, de fingja sincs korszerű termelési módszerekről. Ha azt mondod neki hogy lean vagy kaizen néz rád ostoba tekintettel. Bejelentlek minimálra 6 órában, a többi zsebbe okééé ? Ehhez értenek.

2021. jún. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

"kretén Rutte ajánlgatta a kilépést, én meg azt ajánlnom neki, hogy szopja le magát vagy akit akar."

Kemény vagy mint vaj 100 fokon. Tipikus magyar fotelproli. Az ilyenek miatt IS fogunk kikerülni az EU-ból éveken belül.

2021. jún. 25. 00:22
 14/30 Norbán ***** válasza:
73%
mart a lean vagy a kaizen nem közpénzlenyúlási technika :D
2021. jún. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

"Az ukrán szintre elég nehéz lezülleni."

Orbán: Fogd meg a söröm!

2021. jún. 25. 00:23
 16/30 anonim ***** válasza:
40%

#14

Látom dúl a sötétség. Google a barátod. Nézz utána a szavak jelentésének.

2021. jún. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%
8) 2004 elött albán szinten voltunk?
2021. jún. 25. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
20%

"Én biztosan menekülnék a jobb világba, mielőtt bezárulna Nyugat ajtaja és rajtam kívül még több millió magyar fiatal és középkorú.


Mi lesz így az országgal?" Semmi. Romániából, Bulkgáriából a fiatal és a köze´korú korosztály 30-40% már lelépett. Es mi lett ezekkel az országokkal? Nem omlottak össze. Szóval az nem jön be. Amúgy a millinium idején is a 19. század végén, amikor ebidult az elsö nagy kivandolrasi hullam magyarosrzagol az Usa-b,a balliberaliss ajtó már akkor hoorrolisztikusan az roszág véget meg kiürsedését osolta, hát nem jött be. Akkor jött aze lsö világháború félmillió áldozattakm akkor jött a mmásodik világháború, ahol ha beleszámoljuka csatatéreken elhunytakat, az elhunayt hadifoglyokat, a holokaust áldozatait, akkor Magyarország embervesztesége 1 millo körül van, akkor jött 56, amikor 2 h´onap alatt 200 ezren léptek le. Es kiürült, összeomlott az ország, nem. Ennyi

2021. jún. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
"Hiszen ha már kint él valaki és ott van a belejentett állandó lakcíme, már nem toloncolhatják vissza." Ha Magyarország kilépne az EU-ol, akkor elméleti szintem minden indoklás nélkül visszaküldhetika magyar állampolga´rokat, hsizne az Eu-s jog nem bédené öjet (Kivéve persze, ha Magyarosrzág külön emgállapo0dás köten az Eu-val vagy egyes Eu tagorrszágokkal az ott élö/dolgozó magyarok jogi jelyzetével kapcsolatban)
2021. jún. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
77%

"A magyar gazdaság jobban fejlődik mint az angol, ha érdekel. "


Ilyenkor szoktam felemlegetni a kedvenc listámat minden évben, a legjobban gyarapodó gazdaságokét. Etiópia, Üzbegisztán, Bolívia, Nepál és hasonlók szoktak sorakozni rajta. Vajon miért??

2021. jún. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!