Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nyugati ideológia ellenesek!...

Nyugati ideológia ellenesek! Mit szóltok ahhoz, hogy a top 15 legboldogabb ország között nincs egy keleti ideológiás nemzet sem?

Figyelt kérdés

2020-ban a top 15 legboldogabb ország mind nyugati ideológiás volt. Miért van az, hogy az általatok lenézett "PC-s" országok sokkal boldogabbak, mint a keleti ideológiás országok? Mindennek lenézitek a nyugati ideológiás országokat, mégis kiegyensúlyozottabbak és boldogabbak, mint a keleti országok. Sőt. Még jobban, szabadabban is élnek, erre számtalan példa van, csak a vak emberek nem látják be.

Tényleg inkább azt akarjátok, hogy az ország inkább az oroszokhoz vagy a kínaiakhoz hasonló legyen?


2021. jún. 24. 13:14
A kérdező szavazást indított:
Nyugati ideológiát szeretnék
Keleti ideológiát szeretnék
21 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Egy-két éve azt olvastam, hogy a világon a legboldogabb ország Bhután.

Buddhista, ázsiai kultúrájú ország.

2021. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Ezek a felmérések egyáltalán nem megbízhatóak. Egyébként már a "nyugati ideológiás" és "keleti ideológiás" (???) ország felosztás is abszurd, mindegyik ország más, és mindegyikben többféle ideológia keveredik. (nem 2)
2021. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Pont emiatt frusztráltak, ezért utálják a nyugatot... 🤭
2021. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Liberalizmus, mindenkinek más a szimpatikus, van akinek a nyugati van akinek a keleti ideológia,kultúra.
2021. jún. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Attól, hogy megjelent néhány magyar cikk ezzel kapcsolatban, nem azt jelenti, hogy boldogabbak mindenkinél. Hivatalos források alapján még a top 50-ben sincs.
2021. jún. 24. 13:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nyugati ideológiában is boldogtalan lennék, mert depressziós vagyok. Viszont a nyomoromon enyhít, hogy mások is szenvednek körülöttem és ezért ahelyett, hogy szaksegítséget kérnék, inkább a keleti ideológiát támogatom, hogy másoknak is pont olyan szar legyen, mint nekem. Csak a Fidesz!!! Hajrá magyarok!!!
2021. jún. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Nem a liberalizmus miatt boldogabbak, ha boldogabbak. Az én liberális gondolkodású ismerőseim idegbeteg, gyűlölködő emberek. Persze vannak köztünk olyan nők, akik naívitásuknak köszönhetően vallják magukat liberálisnak. Nem néznek a dolgok mögé.


Magyarországnak nem olyan volt az elmúlt 50-70, mint a nyugati országoknak. Jobb anyagi biztonság okozhatja azt, hogy jobban érzik magukat. De én úgy látom, hogy itthon is egyre jobb a közérzet. Annak ellenére is, hogy a baloldali sajtó mindent megtesz, hogy az emberek rosszul érezzék magukat, mert akkor le tudják váltani Orbánt.

2021. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Ilyen hülyeségre nincs "hivatalos forrás", ez nem mérhető objektív módon. Mint sok más sem.
2021. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nyilván a liberális gondolkodású emberek idegbetegek és gyűlölködőek, még véletlenül sem a konzervatív emberek.

Jobb a közérzet? Itt élsz egyáltalán? :) Arról meg ki tehet, hogy az elmúlt 70 év nem volt olyan az országnak, mint a nyugati országoknak? Csakis a magyarok tehetnek róla, hiszen ők döntöttek úgy ismét, hogy a rossz oldalra állnak a világháború alatt. A helyzet akkor is hasonló volt, mint most. Nem a fejlettebb országokhoz csatlakoztunk hanem olyanhoz, akik a gyűlöletkeltésen kívül máshoz nem értettek.

2021. jún. 24. 13:37
 10/11 anonim ***** válasza:
81%

Most is ugyanaz van. A fidesz minden szavazásra összeszed egy halom idegbeteg homofób idegengyűlölő mindenkit gyűlölő szavazót, lásd. bajerzsóti, vesz mellé még jópár szavazatot utalvánnyal, a titkos és független szavazás keretein belül a fideszes polgármester elmondja a közmunkásoknak hogy ha nem a fideszre szavaznak akkor ugrik a közmunka. Ebből összejön a két és fél millió szavazat amiből a választási törvény kétharmadot csinál.


Egyébként mitől kellene boldognak lenni egy átlag magyar családnak ? Güriznek hogy meg tudjanak élni európa legalacsonyabb bérszínvonalán, tele vannak adóssággal, nincs megtakarításuk.

2021. jún. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!