Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem üresedett ki a...

Csak nekem üresedett ki a magyarság tudatom ebben a feudalisztikus proli országban?

Figyelt kérdés

11 éve elégé nemzeti voltam. Aztán eltelt 11 év. Fokozatosan láttam felépülni a NER-t. Undoritó. Ma már rendesen gyomorgörcsöm van ha meglátom orsós viktort továbbá ha a nemzeti szót hallok, ha trikolort látok, turul ugyan ez. Vagy valamelyik fidesznik narancsbáró ner-lovagot. Ideges leszek, gyomorgörcsöm lesz, és törnék zúznék. Ezek túl azon hoyg szétloptak mindent, sok embernek köztük nekem is ellehetetlenítették az életét. 25 vagyok itthon vegetálok. Egy éretségim és ókj-m van. De gyárba túlképzett vagyok ezt írja mindenki, máshol meg kiröhögnek ezzekel a papírokkal. Az emberi erőforrások minisztériumában valami debil csókos elszámolta a pontomat ezért csak fizetős egyetemre tudtam menni, nyári diákmunka sporolás fedezte egy darabig. Kudarc lett a cége, nem bírtam. (A neptun mindig lefagyott, az órarendemmel büntetni lehetett volna kb éjfélre értem haza utólsó metróval.) Ami oktatás kaptam az egy fos. Nem jó semmire. Debil idegbeteg tanárokkal...

Utálom hogy csak a fontos mutyiban érintett házak vannak felújítva, minden más rohad szét. Teleépitik a balatont, a fertő tót. Orba szájba nomják a mulatós-kis-grofós proli kúltúrájukat. Takaró Mihály mikor megírta a nemzeti alaptantervet kivette belőle a zsidó származású magyarokat. Őket ma már nem tanítják. Magán nyugdíj. Alapitványok. Trafik mutyi. Autópálya privatizálása. (Vízhálózatot is akarják.) Orsós Ráhelkét a turisztikában megkerülni nem lehet, anynira fontos ember lett és álítólag rosszsab mint az apja-> ő nézte ki azt a természetvédelmi területet ahól már épitkezik a mészáros és mészáros.

Undorodom ettől a sok feketén dolgozó prolitól. Jobban keresnek mint egy egyetemi tanár. Közbiztonság alig, szivat a rndőr, a mentős flegma, az orvos meg plusz pénzért sok esetben rákot diagnosztizál. A korházak rothadnak. Voltam bent kb egy zárz zsemle a vacsora és jó ha van hozzá kockasajt...

25 éves vagyok nem vesznek fel sehova. próbálkozom.

Számomra kiüresedett a magyar, a nemzeti szó. Sőt sszeri ntem ez a söpredék nemzet mindig is ilyen volt. Csak volt mikor az ÁVO-nak nyomta fel a másikat volt amikor a nyilasoknak.


Már nem érzem magam magyarnak belül. A zsidó és szefárd kúltúra, tradició tetszik. vagy az iylen latinos mediterrános életérzés. Szivesen lennék horvát, olasz, portugál, görög, törk, izraeli, spanyol mint magyar.


Normális ember elköltözik, elmenekül innen.



Éjjelente gyakran remegésre ébredek, van hogy pánikolok, hoyg mi lesz velem. Álalndóan a minek tanúltá! és a miért nem tanútá! között örlődöm. Már nagyon nem vágyok semmire csak kis egzisztenciára, hogy elkezdjem az életet.


A magyar nőkről meg inkább nem is beszélek, tisztelet a kivételnek. Tinikorban pévagyerekel járnak, felnőtkorban meg pénzesprolival.


Kitőrési lehetőség nincs, és ezt már tudományosan mondják. Kasztosodik a magyar társadalom, míóta kapitalizmus van újra magyarországon.


Van más valaki így vagy hasonló helyzetben?



#FIDESZ #politika #munka #nemzet #orsósviktor #Magyargrszág
2021. jún. 21. 14:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%

"Egyrészt miért használsz olyan szavakat, amiknek a jelentését sem ismered?"


Mert szeretnék sokak szemében polisztirolnak tűnni.

2021. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%
"feudalisztikus proli " Ez a két fogalom még jelzönek sem megy el együtt!!!
2021. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
23%

Igen. Elég nagy probléma ha a te magyarságod az aktuális politikai széljárástól függ.

,,Takaró Mihály mikor megírta a nemzeti alaptantervet kivette belőle a zsidó származású magyarokat. "

Akkor feltételezem az téged nem nagyon zavar hogy Magyarországon ekkora filoszemita kormány még nem volt sose. Izrael elsőszámú bérence Európában Orbán Viktor. A zsidó felekezetek lassan több pénzt kapnak mint a keresztény egyházak. És még így is kevesled a zsidókat?😃

Egyébként meg visszatérve, barátom kimehetsz külföldre de ott se számíts jobbra kulturálisan max nagyobb lesz a fizetésed. Ha neked ezeken múlik a magyarságod akkor ott nem a magyarsággal van a probléma...

2021. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%

,,feudalisztikus proli "

Totális oximoron, semmi értelme.

2021. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, alapból megértenélek és abban igazad van, hogy undorító, amit a Fidesz művel, de ez az állandó prolizás...


... tudod, csak a magukat értelmiségibek képzelő tuskók proliznak. Szánalmas dolog, szokj le róla! Ettől nem tűnsz értelmiséginek, de még csak értelmesnek sem.

2021. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%

Mert annyira nyomik, hogy itthon megélni sem tudtak. Ezen egyáltalán nincs mit szépíteni."


Hivatásos rabszolga-cseléd vagy.

2021. jún. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
73%
Okay doomer
2021. jún. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!