Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem üresedett ki a...

Csak nekem üresedett ki a magyarság tudatom ebben a feudalisztikus proli országban?

Figyelt kérdés

11 éve elégé nemzeti voltam. Aztán eltelt 11 év. Fokozatosan láttam felépülni a NER-t. Undoritó. Ma már rendesen gyomorgörcsöm van ha meglátom orsós viktort továbbá ha a nemzeti szót hallok, ha trikolort látok, turul ugyan ez. Vagy valamelyik fidesznik narancsbáró ner-lovagot. Ideges leszek, gyomorgörcsöm lesz, és törnék zúznék. Ezek túl azon hoyg szétloptak mindent, sok embernek köztük nekem is ellehetetlenítették az életét. 25 vagyok itthon vegetálok. Egy éretségim és ókj-m van. De gyárba túlképzett vagyok ezt írja mindenki, máshol meg kiröhögnek ezzekel a papírokkal. Az emberi erőforrások minisztériumában valami debil csókos elszámolta a pontomat ezért csak fizetős egyetemre tudtam menni, nyári diákmunka sporolás fedezte egy darabig. Kudarc lett a cége, nem bírtam. (A neptun mindig lefagyott, az órarendemmel büntetni lehetett volna kb éjfélre értem haza utólsó metróval.) Ami oktatás kaptam az egy fos. Nem jó semmire. Debil idegbeteg tanárokkal...

Utálom hogy csak a fontos mutyiban érintett házak vannak felújítva, minden más rohad szét. Teleépitik a balatont, a fertő tót. Orba szájba nomják a mulatós-kis-grofós proli kúltúrájukat. Takaró Mihály mikor megírta a nemzeti alaptantervet kivette belőle a zsidó származású magyarokat. Őket ma már nem tanítják. Magán nyugdíj. Alapitványok. Trafik mutyi. Autópálya privatizálása. (Vízhálózatot is akarják.) Orsós Ráhelkét a turisztikában megkerülni nem lehet, anynira fontos ember lett és álítólag rosszsab mint az apja-> ő nézte ki azt a természetvédelmi területet ahól már épitkezik a mészáros és mészáros.

Undorodom ettől a sok feketén dolgozó prolitól. Jobban keresnek mint egy egyetemi tanár. Közbiztonság alig, szivat a rndőr, a mentős flegma, az orvos meg plusz pénzért sok esetben rákot diagnosztizál. A korházak rothadnak. Voltam bent kb egy zárz zsemle a vacsora és jó ha van hozzá kockasajt...

25 éves vagyok nem vesznek fel sehova. próbálkozom.

Számomra kiüresedett a magyar, a nemzeti szó. Sőt sszeri ntem ez a söpredék nemzet mindig is ilyen volt. Csak volt mikor az ÁVO-nak nyomta fel a másikat volt amikor a nyilasoknak.


Már nem érzem magam magyarnak belül. A zsidó és szefárd kúltúra, tradició tetszik. vagy az iylen latinos mediterrános életérzés. Szivesen lennék horvát, olasz, portugál, görög, törk, izraeli, spanyol mint magyar.


Normális ember elköltözik, elmenekül innen.



Éjjelente gyakran remegésre ébredek, van hogy pánikolok, hoyg mi lesz velem. Álalndóan a minek tanúltá! és a miért nem tanútá! között örlődöm. Már nagyon nem vágyok semmire csak kis egzisztenciára, hogy elkezdjem az életet.


A magyar nőkről meg inkább nem is beszélek, tisztelet a kivételnek. Tinikorban pévagyerekel járnak, felnőtkorban meg pénzesprolival.


Kitőrési lehetőség nincs, és ezt már tudományosan mondják. Kasztosodik a magyar társadalom, míóta kapitalizmus van újra magyarországon.


Van más valaki így vagy hasonló helyzetben?



#FIDESZ #politika #munka #nemzet #orsósviktor #Magyargrszág
2021. jún. 21. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
24%
Csak neked, meg a hasonló proliknak.
2021. jún. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
18%
Aki azzal a hazugsággal kezdi, hogy "orsós viktor", az tényleg egy proli. Te proli maradsz, akárhova mész. De lehetsz szefárd proli, ha az akarsz lenni.
2021. jún. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
Csak neked :P
2021. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%

Csak neked!


Normális magyar embernek a magyarságtudata nem külső marhaságoktól függ, vagy ingadozik....

2021. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 árokpart ***** válasza:
51%
Nemcsak neked, hanem sajnos minden normális nemzeti érzelmű embernek. A zászlónk és szimbólumainktól soha ne menjen el a kedved amíg élsz, mert azokat a szívünkben hordozzuk. Azoknak semmi köze és nem is volt soha a pártokhoz. A zászlónkban és szimbólumunkban benne van Édesanyánk, Édesapánk, Nagymamánk kedves féltő szavai mikor kicsik voltunk és az ő kis házikóik , amelyek talán nem voltak olyan modernek mind a mieink, de mégis biztonságunkban érezhetted benne magadat. Ha bánatod és örömöd volt elsőnek hozzájuk mentél mindig. Egy percig se félj már nagyon közel van a valódi nemzeti rendszerváltás megcsináljuk nincsen több időnk. [link] és Független Magyarországnak lételemének kell lennie a létbiztonságnak és a jövőnek is és ezért erős államot, társadalmat és önálló kül és belpiacra egyaránt termelni tudó nemzetgazdaságot kell sürgősen létrehozni ,hogy a függetlenségünket mindig meg is tudjuk őrizni, sőt jobbá is tudjuk tenni a jövőben. Ezért van szükség, hogy ezt az ügyet minél többen támogassák, szimpatizáljanak vele.Ez az ügy most mindennél fontosabb, mert Nemzetünk jövője múlik rajta!Nagyon sok Szeretettel várok mindenkit a csoportba. Fontos, hogy sokan legyünk akik támogatják ezt az emberséges törekvést és az is nagyon fontos, hogy lássa tulajdonképpen az egész politikai elit, hogy sokan szeretnénk, hogy a csoportban megfogalmazott szűkszavú, de egyértelmű álom mindenki számára megvalósulhasson. Pontosabban olyan gazdaságpolitikára lenne természetesen a piacgazdaság keretein belül szükség hosszútávon, hogy ez elérhető legyen mindenki számára.22-en már vagyunk a csoportban, ez sajnos nem sok, de ez is valami. Gyarapodjunk, gyarapodjunk, mert ez a szám még nagyon kevés ahhoz, hogy ez a cél az embereknek ez a közös álma sikerüljön. Fontos, hogy ez az ügy végigmenjen, mert a jövőnk és legfőképpen a következő generációk jövője múlik rajta. Már csak azért is lenne nagy szükség, hogy gyarapodjon a csoport, hogy minél hamarabb az országos médiákban is legyen ez az ügy napitéma, mert enélkül sajnos süket fülekre fog találni. Számokban most nem szeretnék bocsájtkozni, de egy jelentős létszám esetén már fogunk tudni élni azzal a lehetőséggel, hogy a Magyar Televízió a híradásaiban is leadja ezt a kezdeményezést, akkor már nem fogják tudni a fősodratú médiákban sem elhallgatni. Ezért kérek mindenkit, hogy aki egy kicsit is magáénak érzi ezt a kezdeményezést kérném szépen csatlakozzanak. A csoportba lehet jelentkezni külföldön élő magyaroknak is amennyiben korábbról megmaradt vagy időközben felvették a magyar állampolgárságot.
2021. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Dettó, nagyon hasonlóan látom mint te.
2021. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

Pontosan látod, hogy a nemzeti szimbólumok és a magyarságod nem ad eligazítást az élet alapvető dolgaiban.

Ha ezekre hallgatsz, örökre maradsz ostoba magyarkodó szarjankó.

Amíg a múltba révedő ostobaságokkal magyarázod a 21. század dolgait - sok fideszes gyökér teszi ezt - addig visszahúzod ezt az országot.

És ami a legrosszabb, még a gyereked gyerekei is nyomorogni fognak.

2021. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%

22 ember nem semmi



Kérdező szerinted akik már 5-10 éve külföldön vannak, miért mentek ki?


Magyarságból meg nemzethi érzelemből nem lehet megélni, bár a fideszesek pontosan ezt akarják/hiszik.

2021. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Azért ennyi hülyeséget összehordani egy rakáson, ez is művészet.

Egyrészt miért használsz olyan szavakat, amiknek a jelentését sem ismered? Mert hogy a feudalizmus, proli, és hasonló szavakkal nagyon hadilábon állsz.

Másrészt összevissza csapongsz, érthetetlen az egész leírásod, alig sikerült két egymás követő mondatot úgy leírnod, hogy azoknak bármi köze is legyen egymáshoz. Egyik pillanatban még mindenki lop, másik pillanatban már te nem vitted semmire, harmadik pillanatban az emberi erőforrások minisztériuma szar mert nem értél el elég pontot, negyedikben a Neptun fagy le... Ha ennyire semmi összeszedettség nincs benned, az tényleg elég gáz az életben, mert sosem fogsz egyről a kettőre jutni. De a hibát magadban kell keresned.

Harmadrészt elég komolytalan az általad leírt dolgok nagy része. Azzal kezded, hogy 11 éve még mekkora nemzeti érzelmű voltál. Aztán azt írod, most vagy 25. Tehát lefordítva, te most tényleg azzal akartad kezdeni az összehasonlítást hogy kiskamaszként micsoda "nagymagyar" voltál? Komolyan? :D

Na meg hogy te képtelen vagy egy okj-vel elhelyezkedni, azért is miért más a hibás? Azt írod, egyszer túlképzett vagy, máskor alulképzett. Miért nem olyan helyre jelentkezel, ahol a te szakképesítésed az elvárás? Másrészt meg mégis hova lennél túlképzett? Ez olyankor szokott releváns lenni ha valaki teszem azt doktorival akar olyan állásra jelentkezni ahová egy BSc az elvárás. Az érettségi és a szakma is olyan dolog hogy vagy kell, vagy nem. Túlképzett nem tudsz lenni belőle.


És mielőtt belekötnél, nem azt mondom hogy itthon minden micsoda tökély, mert nagyon nem. Sokszor épp ellenkezőleg. De a felsorolt dolgaid jó része egyszerűen a te életképtelenségedből fakad, és így természetesen a világ bármelyik pontján ugyanúgy fel fogsz sülni vele.

2021. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%

"akik már 5-10 éve külföldön vannak, miért mentek ki?"



Mert annyira nyomik, hogy itthon megélni sem tudtak. Ezen egyáltalán nincs mit szépíteni.

2021. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!