Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar okos nép. Mindent...

A magyar okos nép. Mindent jobban tud. Hogy van ez az oltással?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, bármilyen témában a magyar nép okosabb a világ többi részénél, mindig mindent jobban tud. Minden baromság amit más állít.


Hogy lehet, hogy a covid kártyás rendszert ilyen simán benyelték? Itt nem lázadtak fel, aki ellenzi is az oltást, végülis beoltatja magát csak a kártya miatt.


Egy ilyen hely sincs amit ismernék európában. Persze mindehol alakulóban van, de ilyen gyorsan sehol nem sikerült lenyomni az emberek torkán.

Hogy is van ez akkor?



2021. jún. 20. 14:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
44%
"Hogy lehet, hogy a covid kártyás rendszert ilyen simán benyelték?" Mert a magyarok többsége valóban okos.
2021. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
43%
A magyar lexikalisan okos nép,de önállóan gondolkodni nem tudnak.Feltetlenul megbíznak a rendszerben,így sajnos az oltásokba is és bevették a kamu járványt
2021. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"Nyugaton előbb volt oltáskártya. Erre mit lépesz?”


Nyugaton sehol sincs oltáskártya és soha nem is lesz.

2021. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13, erre azért nem mernék fogadni, de legyen igazad.
2021. jún. 20. 17:42
 15/20 A kérdező kommentje:

11 ha okos lenne, mármint a te szemszögedből, akkor nem lenne szükség a kártyára sem.

Nemde?


Csak példának, okos népnek megmondják, saját felelőségre vezethetsz 0.3 ezrelékig, be is tartják hogy egy sört isznak max.


A magyarnak zérótolerancia kell, és még így is vedel.

2021. jún. 20. 17:45
 16/20 anonim ***** válasza:
#10: A mantra az az amit te nyomatsz. A kérdésedbe pedig valótlanságok vannak csomagolva, erre válaszoltam. De te nem is válaszra vagy kíváncsi, csak kidühöngeni szeretnéd magad mert neked nem fekszik ez a mostani kártyás rendszer.
2021. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

16# mégis te dühöngesz itt, csak nyugtatod magad, hogy biztos én. Nevetséges vagy.


Milyen valótlanság van csomagolva?


Valóban nem tetszik a rendszer, de nem is érint, mivel olyan helyen élek, ahol nincs kártya. Azt állítottam, hogy ilyen gyorsan nem tolták le az emberek torkán sehol amiről én tudok. Ez németország, ausztriában nem vagyok 100%-ig biztos.

Arról nem én tehetek, hogy a tőmondatoknál bonyolultabb szerkezeteket nem tudsz egyben feldolgozni.


Nyilván ennek is köszönhető, hogy a z összetett kérdésre elsütöttél egy betanult mondatot, amit akkor kell mondani, ha meghallod, hogy oltás, vagy kártya. :)


A kérdés továbbra is az, hogy egy ilyen lázadó nép hogy tudta gyorsabban benyelni, mint a németek, akik állítólag köztudottan parancskövetők.


És továbbra sem azt kérdeztem, hogy ki oltat ki nem, és milyen az iskolázottsága.

2021. jún. 20. 18:24
 18/20 anonim ***** válasza:
Kérdező az a baj láthatod olyanokkal nem lehet érdemi vitát folytani aki nem gondolkodásra hanem nyájkövetésre van kondicionálva! Azért tartja magát "tanultnak" mert valóban az, mi meg szintén tanultunk csak aztán mégiscsak a gondolkodásnál kötöttünk ki, nem a visszabégetésével minden tanulmánynak. ;)
2021. jún. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#17: Te azt sugalltad, hogy azok az emberek, akik éltek az oltással nem okosak, erre írtam, hogy valótlanságokat állítasz.

Az nem jutott eszedbe, hogy sokan nem benyelték, hanem önszántukból egyetértenek vele? Én például már akkor eldöntöttem, hogy élni fogok az oltás lehetőségével, amikor még oltás se volt, vagy amikor még szó sem volt kártyáról.

Igen, vannak olyanok, akik csak azért vették fel az oltást, hogy kártyához jussanak. Részükről valószínűleg egész egyszerűen nem volt olyan erős az oltás elleni meggyőződésük, hogy kötötték volna az ebet a karóhoz. De ettől még nem lesznek buták. Feltehetően ők is mérlegeltek és meghoztak egy számukra ésszerű döntést.

Akik nagyon ellenzik, azok kártya ide vagy oda, úgysem fogják beoltatni magukat. De ettől még nem lesznek okosak. Pontosabban nem ettől lesznek okosak.

2021. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

“ Te azt sugalltad, hogy azok az emberek, akik éltek az oltással nem okosak, erre írtam, hogy valótlanságokat állítasz.”


Elnézést, ha így jött le. Nem így gondoltam.


A benyelésre egyrészt arra gondoltam, hogy egy rakat ember állítja, hogy csak a kártya miatt csinálta. Másrészt arra gondolok, hogy a magyarok nagy része szerintem mindennel elutasító. Azon csodálkozok, hogy ebben nem.


Konkrétan arról jutott eszembe, hogy egy másik kérdésnél felmerült az azbeszt tartalmú pala, ami a fél világon mára mumus, hiába kötött benne az azbeszt. De a témában egyből az volt a vélemény, hogy ez mekkora marhaság, mert nem is veszélyes. És nagyon sok más témában ezt tapasztalom, hogy mi “jobban tudjuk”, és elutasítjuk mások véleményét.


Miért pont ebben nem? Így született a kérdés. Minden rosszindulat nélkül. Tényleg érdekel.

2021. jún. 20. 19:19
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!