Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az mit érez aki azért drukkol...

Az mit érez aki azért drukkol a magyar válogatott ellen mert a fidesz szereti a focit?

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 10:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Én szimplán azért szurkoltam ellenük, hogy nyerjek tippmixen. Szerencsére be is jött. :D
2021. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
38%
Mert az ellenzékiek szerint ha a magyar válogatott kikap, az egyenlő azzal hogy Orbán is kikap.
2021. jún. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanazt mint azok akik elvakult focifanatikus turbómagyar módjára szurkolnak miközben életükben nem követték a focimeccseket csak viszi őket előre a birka effektus.
2021. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Azt érzem hogy az összes látványsport állami támogatását meg kéne szüntetni. Támogassák őket a rajongóik, ugyanígy az egyházaknál is.


Emellett még azt érzem hogy mekkora balfaszok keresnek milliókat azzal hogy szaladgálnak egy pályán.

2021. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
42%
Hülyék minden táborban vannak. Nem az ilyenek alapján kell megítélni mindenkit.
2021. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom tanítottátok-e neked a szobafestő-mázoló képzésen, de a magyarságod nem arról szól, hogy egy gagyi csapatnak óbégatsz.

Legalábbis hogy értsd, a magyarságod ennél sokkal összetettebb dolog, vannak pl költőink, művészeink, természettudósaink, csak ezt a sok festékkeverés és iskolakerülés közben nem tapasztalhattad meg.


Aztán a magyarságod nem arról szól, hogy te annak a birkanyájnak szurkolsz, akinek a szomszéd paraszt is teszi, és ha megkérdezik miért, akkor bambán óbégatsz tovább.


Nekem például marhára nem szimpatikus a foci, nem szimpatikus az, hogy az én adómból olyan buta fitymákat támogatnak, akik semmirekellők, nem tetszik az, hogy ezek a senkik a sztárok, és nem tetszik az, hogy az állítólagos magyarság értékrend csúcsa ezek sztárolása.


Viszont hihetetlenül tetszik, amikor ezeket a pcsfejeket elverik, mint tegnap este.

Olléolléollé, jajj anyira jó volt!

2021. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

6: egy másik kérdésben valaki azt mondta, hogy aki a foci ellen van, az magyar kultúra ellen van. Mintha a magyar kultúra nem a zene, az irodalom, a történelem lenne elsősorban, hanem a foci.


Persze nyilvánvaló, hogy aki ilyet mond, annak a kultúra kimerül a meccsrejárásban.

2021. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 mindentudó99 ***** válasza:
14%
Választást nem tudnak nyerni így élik ki magukat
2021. jún. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
17%
6-os te egy igazi idióta vagy. Ami nem érdekel azt ne nézd (én sem nézem azokat a sportokat amiket nem szeretek). De csak azért drukkolni a magyarok vereségéért mert te nem szereted az adott sportot, hát nagyon gáz.
2021. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%

"De csak azért drukkolni a magyarok vereségéért mert te nem szereted az adott sportot"


Mondjuk 6-os pont leírta, hogy miért nem nekik drukkol.


Amiből te annyit fogtál fel hogy csak azért mert nem szereti a focit a mondanivaló többi részét meg simán félre tetted és bambán óbégatsz tovább... :D

2021. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!