Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki több címen is...

Ha valaki több címen is igényelhet vissza SZJA-t, de nem ugyanoda akarja az egészet visszakérni, hogyan osztják el?

Figyelt kérdés
pl. nyugdíjpénztár, egészségpénztár, nyugdíjbiztosítás, családi, első házas, 4 gyerek utáni
2021. jún. 14. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
46%

"nem ugyanoda akarja az egészet visszakérni"


Miért, hova akarja visszakérni?

2021. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem most csak nyugdíjpénztári, egészségpénztári és nyugdíjbiztosítási alapon van visszatérítésem. A nyugdíjpénztárit és egészségpénztárit kérhetem a nyugdíjpénztárba vagy az egészségpénztárba, a nyugdíjbiztosítást pedig automatikusan a nyugdíjbiztosításba irányítják. Lehet, hogy kérhetem bankszámlára is, nem néztem legutóbb, de oda nem szoktam, ez így van jól. Na most ha lenne még plusz más alapon is visszaigényelhető, akkor csak amiatt ezeket, amik már vannak, nem akarnám, hogy máshova menjenek, mert ezek jó helyen vannak ott, ahova vissza szoktam kérni.
2021. jún. 14. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:
jó kérdés,de kétlem hogy itt erre választ fogsz kapni
2021. jún. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!