Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi zavar a legjobban a Fideszben?

Mi zavar a legjobban a Fideszben?

Figyelt kérdés
2021. jún. 11. 23:20
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
95%
Engem leginkább azy hogy az allamigazgatas helyett megallas nélkül az emberek maganeleteben akarnak turkalni es megmondani hogyan es milyen ertekek alapján eljenek (amiket persze ok sem kovetnek)
2021. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
10%

Érdekes, hányféleképpen lehet látni ugyanazt. Szerintem a járványkezelést pont, hogy egészen jól lehozták. Mármint sok-sok hibával, meg tavasszal rendesen meg is szaladt a ló, de tudtak reagálni a hibákra, az oltás szervezése, kezelése is nagyjából rendben volt.


Tudom-tudom, mekkora volt az egy főre eső halálozás, nem felejtettem el, az azon kívüli dolgokra gondolok. Ne értsetek félre, nem azt akarom mondani, hogy überkirály volt, amit csináltak. Egyszerűen csak belegondolok, mennyire nehéz helyzetben kellett vakon dönteniük időnként, és a kihívás mértékéhez én sokkal kevesebbet néztem ki belőlük.


Egyúttal, hogy azért el ne bízzák magukat: az átláthatóság, a tájékoztatás, az állandó átpolitizálás, a rendkívüli jogrenddel provokálás, az oltások körüli balfaszkodás mind-mind a botrány szintjét hozta.


Az a félelmetes, hogy jövőre választhatok: választok egy kormányozni tudó, szervezett, erős pártot, aki viszont erkölcsileg és elvi szinten is annyira ásta el magát előttem, hogy szerintem eltörne a toll a kezemben, amikor behúzom rájuk az ikszet. Vagy választok egy gyenge, szedett-vedett társaságot, akik nagy része szerintem alapból nem szervezett még családi ebédet sem, de most a Fidesszel szemben kellene kormányozniuk.


Szeretném már ezt az egészet a törikönyvben olvasni :(

2021. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
#12: 6os vagyok. Nem akartam kifejteni, most sem akarom, csak annyit, hogy en elrontott jarvanykezelesen egyaltalan nem a halottak szamat ertem. Nyilvan ezt is, ahany ember annyifelekeppen latja, attol fuggoen, hogy o maga mit tart fontosnak.
2021. jún. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
87%
Az hogy nem tette jégre az apró klánt.
2021. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom milyen teljhatalomról beszél a kérdező?
2021. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
#13-as, csak címszavakban kifejtenéd mégis? Érdekel a nézőpontod.
2021. jún. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
27%
Az, hogy nem hozott törvényt a hazárulás büntetéséről, amivel cseh katkát jól meg lehetne büntetni!
2021. jún. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Az árokpart szerintem valami óbudai gyerek lehet.
2021. jún. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Tulajdonkép,semmi.
2021. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjátok már az "Apró-klánt"! Maholnap eltűnnek.


Bírom ezeket a beépített hozzászólásokat!

2021. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!